Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

LAN драйвър за SONY VAIO

Препоръчан отговор

Модел : SONY VAIO VPCEE3E0E 
Търся LAN драйвъри за ХП  за този модел... но никъде не мога да намеря...ако някой може да помогне..! :) Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модел : SONY VAIO VPCEE3E0E 

Търся LAN драйвъри за ХП  за този модел... но никъде не мога да намеря...ако някой може да помогне..! :) Благодаря

XP e спряна от поддръжка и времето на тази операционна система отмина.

Все по-трудно ще става да се намира съпорт за нея. Съвета ми е скоро да потърсиш решение за миграция към нещо по-съвременно. И все пак дай хардуерната идентификация (по приложеният пример) на картата, евентуално по нея да се потърси драйвер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

XP e спряна от поддръжка и времето на тази операционна система отмина.

Все по-трудно ще става да се намира съпорт за нея. Съвета ми е скоро да потърсиш решение за миграция към нещо по-съвременно. И все пак дай хардуерната идентификация (по приложеният пример) на картата, евентуално по нея да се потърси драйвер.

post-354694-0-43321200-1416675812_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка, който ти дадох е примерен как да стигнеш до hardware ids. Не го изпълнявай буквално! :)

Ти просто избери лан картата. Нали за нея търсиш драйвер?

И защо след като имаш инсталиран Windows 8.1, търсиш драйвер за XP?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка, който ти дадох е примерен как да стигнеш до hardware ids. Не го изпълнявай буквално! :)

Ти просто избери лан картата. Нали за нея търсиш драйвер?

И защо след като имаш инсталиран Windows 8.1, търсиш драйвер за XP?

Свикнал съм с ХП , а лаптопа си дойде така...и сега искам да му сложа ХП :) 

post-354694-0-31312700-1416676681_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свикнал съм с ХП , а лаптопа си дойде така...и сега искам да му сложа ХП :)

Съжалявам, аз лично не бих помогнал за такава миграция, защото не я одобрявам. Поради три причини.

1. Миграция към операционна система, която е спряна от поддръжка и предполага сериозни пропуски в сигурността.

2. Наличието на лицензирана операционна система

3. Не, че крайно поддържам използването на софтуера на Майкрософт, но нещата са принципни. Трябва хората да се стимулират и да свикват с новостите в технологичен план.

Инак избора си е твой :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване