Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със слушалки на Nokia Lumia 630

D101149

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам Лумиа 630 и слушалки на нокиа не му тръгват.. Да не би да тряба да се разрешава нещо от настройките.. Слушалките работят на друга Нокиа, но не и на моята 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако е гаранционен на сервиз най вероятно буксата не е наред

Вероятно е разбита. Те имат един "sens pin" който се натиска от жака на слушалките и така се дава сигнал на просесора на телефона да пренасочи сигнала към слушалките вместо към говорителят.

При всички случай е за сервиз работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако е гаранционен на сервиз най вероятно буксата не е наред

Да купен е преди 2 седмици и има гарнация :)Явно лети към сервиза  :D Пробвах 3-4 комплекта слушалки на Нокиа и не работят. Все пак ще пробвам и със слушалки на Samsung Galaxy  :biggrin: ако и с тях не работи тогава 

П.П Тръгнаха слушалките, но не се чува хубаво ако задържа бутона (има един бутон на кабела на слушалките) тогава се чува хубаво

п.п2 Слушалките тръгнаха чак като махнах калъфа, че явно жака не е влизал добре  :brick wall:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да купен е преди 2 седмици и има гарнация :) Явно лети към сервиза  :D Пробвах 3-4 комплекта слушалки на Нокиа и не работят. Все пак ще пробвам и със слушалки на Samsung Galaxy  :biggrin: ако и с тях не работи тогава 

Ако ти нещо си разбазикал е малко вероятно да ти приемат гаранцята. :)

Но не е невъзможно, на мен така ми замениха един процесор който АЗ изпържих  :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти нещо си разбазикал е малко вероятно да ти приемат гаранцята. :)

Но не е невъзможно, на мен така ми замениха един процесор който АЗ изпържих  :ph34r:

Не бутам нищо, което има гаранция  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване