Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за twitch.tv и youtube

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос , колко mbit и колко ping трябва да има човек за да гледа 720p в youtube и в. twitch.tv ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е от компа , 2 mbit с 700 ping съм ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С такъв грамаден пинг забрави да гледаш как отваряш сайтове нз не съм на фен на twitch но при мене веднага се зареждат клипове с youtube никога съм нямал проблеми Ето го пинга ми към youtube

Pinging youtube.com [173.194.35.67] with 32 bytes of d
Reply from 173.194.35.67: bytes=32 time=23ms TTL=50

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С такъв грамаден пинг забрави да гледаш как отваряш сайтове нз не съм на фен на twitch но при мене веднага се зареждат клипове с youtube никога съм нямал проблеми Ето го пинга ми към youtube

Pinging youtube.com [173.194.35.67] with 32 bytes of d

понеже немците не са по нета за това питам колко е нормално

Според вас до 100ping с 2-3mbit как ще е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

повечето клипове 720p са със среден битрейт между 3000 и 4000 Kbps (килобита за секунда),  и ти трябва минимум скорост между 3 и 4 мегабита,  един клип дето е 5 минути излиза около 100 мегабайта, за да не сече трябва да можеш да дърпаш тия 100 мб за под 5 минути... тоя голям пинг дето имаш ми прилича на ползване на нет през CDMA, HSPA или HSDPA и забрави клиповете... може да гледаш клипове на тая резолюция с по малък битрейт, но така направените клипове се виждат на квадрати и никой няма да си прави труда да ги мачка така, освен някои идиот, хванал клип на малка резолюция, вдигнал му резолюцията и го качил отново...
пояснение:
8 килобита = 1 килобайт, 8 мегабита = 1 мегабайт, 1килобит = 125 килобайта...

kb и Kb са означения за килобит

kB и KB са означения за килобайт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да на сателитен нет съм , така да разбирам , трябва да имам 3-4 mbit с 50-60-70-80 ping ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблемът на сателитния нет е че пращаш заявка по наземна линия (примерно телефонна), а после теглиш от сателита, за това е и големия пинг и ако изтървеш пакет пращаш заявна наново... според мен и 50 ms са много, примерно моят пинг до youtube e 24ms

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Izvinqvamse che pisha taka no sum w uchilishte i nqmam bg , tozi net e w ushte kak e

Izvinqvamse che pisha taka no sum w uchilishte i nqmam bg , tozi net e w ushte kak e 8mbit 22. Ping 2 mbit upload ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Izvinqvamse che pisha taka no sum w uchilishte i nqmam bg , tozi net e w ushte kak e 8mbit 22. Ping 2 mbit upload ?

Това не е оправдание.

Я пък виж, то имало начин, наречен кирилизатор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване