Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Martyn Stanchew

Проблем - Промяна на мястото за съхранение на приложенията в Android KitKat

Препоръчан отговор

Здравейте. Наскоро си купих таблет, но имам малко проблеми с някои функции на софтуера. Таблета е LG G Pad 7 с операционна система Android 4.4.2 KitKat. Проблема ми е следния: като инсталирам приложения от google play те се съхраняват в паметта на устройството, а не в паметта на sd картата ми. На мен ми трябва точно обратното понеже общата памет на таблета е 8GB и наличното свободно място за потребителя е само 3-4GB. По-голям проблем е това, че примерно някои игри от google play си имат собствен obb файл, който е за по-тежките приложения и той също се съхранява в паметта на таблета и с него не мога да си позволя повече от 2-3 приложения. Как да направя така, че приложенията директно да се инсталират в sd картата? Търся вече няколко дни как, но не откривам.. И това с "Премести на SD картата" в настройките на приложенията след инсталирането на приложението не работи. Мести само главната част на приложението, без Obb файла. Някъде бях прочел, че този проблем си го има в тази версия на android. Търсих из настройките, пробвах и с Android SDK метода чрез USB връзка, даже го root-нах, но пак не стана.. Ако някой знае как се решава този проблем и сподели ще съм му изключително благодарен, мерси предварително :)

Редактирано от Martyn Stanchew (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допълнителните файлове се записват винаги в основната памет в директория: Android/obb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допълнителните файлове се записват винаги в основната памет в директория: Android/obb

Може би за тази една година откакто автора е публикувал темата е намерил решение на проблема си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от frozt
      Здравейте, тази сутрин забелязах,че смартфонът ми се е изключил. При опит за включане стига само до лилавия екран на зареждане , стои така известно време и се рестартира отново.  В момента е и по-зле: не реагира на нищо, само като го включа в контакта се появява батерията и ми показва как я зарежда. Пробвах доста неща, но нищо не се променя. Свалил съм xperia companion - a, но дава само грешки при опит за нещо. Имам смартфона от 5+ години само с една смяна на тъч(доста доволно), но последно време започна да лагва и забива за някакъв период от време. Бях решил да си прехвърля данните от вътрешната памет и да му направя фабричен ресет , но уви днес се случи това. Сега дори фабричен не мога да пусна. Та има ли какво да направя по въпроса да си запазя по-важни снимки и файлове от вътрешната памет (човек, който се занимава с това), като въобще не реагира на нищо , и дали може да върна фабрични някак- последен опит за  спасение  

Дори да се оправи този съм решил , че е време за нов  какво е мнението ви за всички тези на пазара от рода на Redmi , Xiaomi , където за 5-600 лв може да се вземе 6gb ram 64\128 storage. Питам тук , за да не пускам още една тема. Наистина изглеждат уникално за парите си , но някой ако има да каже мнение. Камерата прилична ли е долу-горе , как работи. Единствено не ме кефи , че са 6-6.5 инча , но предполагам се свиква и с това   Отворен съм за всякакви предложения, защото не съм много запознат с пазара към днешно време . :)))

• от Simona Yan
      Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема...
      Искам да създам страничка от която мога да печеля пари тоест да има повече посещения.
      1. да помага на хора да си намерят работа тоест 2 раздела предлагащи и търсещи.Да сложа и реклами по-късно за да печеля пари.
      2.блог да пиша нещо и другите да пишат...
      3.имам много тетрадка с планове по различни предмети.Слагам подраздели бг,мат...и пиша плановете и учениците сега като гледам нищо не пишат ,а искат на готово...50ст на месец и така.
      Нямам друга идея за сега ще се радвам за мнението ви
    • от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
  • Дарение

• Добави ново...