Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Играта - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от maliiii
      спомням си когато бях малък някъде между 2008 и 2009 имеше една игра чиито реклами бяха жени в брони за едната реклама си спомням че жената имаше брониран чокар. Страх мее да не объркам gameplay-a с друга игра за това няма да го коментирам.
      ако някой може да каже името на играта ще съм доста благодарен
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Kristy Of Elune
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Rise of the Tomb Raider. Можете да участвате като кликнете на линка:
      https://gleam.io/Mr2J8/rise-of-the-tomb-raider-steam
      Тегленето е на 29ти Ноември.
      Успех!

• от Kristy Of Elune
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Hearts of Iron IV. Тегленето е на 14-ми Ноември. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/qMBHZ/hearts-of-iron-iv-steam
      Успех!
  • Дарение

• Добави ново...