Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Откъде мога да си намеря нова RAM памет Kingston HyperX 2x 2GB 1600 MHz

Препоръчан отговор

Имам 2x 4 GB Kingston HyperX 1600MHz, искам да добавя още 2x 2GB 1600 MHz от същата серия на Kingston, но не мога да намеря 2 GB-ови. Някой знае ли къде има в наличност такива или откъде мога да ги поръчам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2x 4 GB Kingston HyperX 1600MHz, искам да добавя още 2x 2GB 1600 MHz от същата серия на Kingston, но не мога да намеря 2 GB-ови. Някой знае ли къде има в наличност такива или откъде мога да ги поръчам?

http://www.emag.bg/pamet-hyperx-fury-blue-4gb-ddr3-1600mhz-cl10-1-5v-hx316c10f-4/pd/D0HP1BBBM/

По-добър вариант от 2 по 2,защото явно имаш 4 слота,а с тези 2 по 2 ще ги запълниш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо една пръчка от 4 GB е по-добро решение от две пръчки по 2 GB. Ако купя още една пръчка ще имам общо 3 пръчки и те ще работят във FLEX MODE, докато ако имам 4 пръчки, те ще работят в двуканален режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо една пръчка от 4 GB е по-добро решение от две пръчки по 2 GB. Ако купя още една пръчка ще имам общо 3 пръчки и те ще работят във FLEX MODE, докато ако имам 4 пръчки, те ще работят в двуканален режим.

Защото няма да можеш да сложиш повече от 12 гигабайта,а аз лично не съм виждал такава памет по 2 гигабайта,тоест най-вероятно съм виждал,но не е било скоро...Най-добре вземи 2 плочки по 4 ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване