Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0/ Навигация

velizar777

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, от има-няма 6 месеца имам този таблет, на няколко пъти се опитах да му инсталирам навигация, с която да мога да работя офлайн. Проблемът е , че като инсталирам навигацията постоянно търси спътник, и така и не се свързва с него. С WiFi тръгва навигацията , но така не ми върши работа. Пробвал съм Sygic и още една програма , но резултата е еднакъв. Ако някой ползва навигация на този таблет , ще съм благодарен да сподели и обясни как я е подкарал. Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да се свърже таблетът със спътник, трябва да си на открито, и да има видимост към голяма част от небето.

Няма причина Sygic да не може да работи на този модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай, така, ,деинстлирай,преименувай папка на картата памет Sygic на Sygic1копирай новия Sygic в картата памет,преименувй Sygic1 на Sygic , инстлирай.И от , къде го смъкваш, пиши на ЛС.

П.П. Преди да инсталираш сложи карти в папка maps, може и файла content.info, нещо да не е на ред.Версия 13.2.1 си работи на 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери в AndroidBG (трябва ти регистрация) навигацията Navigon инсталираш и чакаш всичко да се изтегли има си карти и една мацка дето ти говори на български език :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами от там я дръпнах програмата, но не се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В теб е грешката, как така не се получи ? Нещо изписва ли ти ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се с навигацията, колеги. Просто си ъпдейтнах операционната система и проблема се оправи. Благодаря за мненията и насоките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване