Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнения за Андроид бокс компютри

V.Slavkov

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся андроид мини PC и разчитам на съвет за някой модел. Ще се ползва най- вече за филми и интернет на телевизор с HDMI. Отделил съм около 200 лв  може и малко повече.

Ей това съм харесъл:

Въпросът е дали може да им се качва всичко от маркета или само преинсталираните програми са съвместими.....

Благодарности предварително!  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам Minix NEO X8-H и да ти кажа не съм кой знае колко очарован от него, повечето Android програми са ми по-удобни на таблета, на телевизора няма тъчскрийн и трябва да сложиш или безжична мишка за която и ще ти трябва и някаква равна повърхност за да работи или да ползваш неговата air mouse която определено изобщо не е удобна ако си в легнало положние. Като плеър не е зле има XBMC плеър, ама ако бяха дали и дистанционно с повечко бутони щеше да е по-добре,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос леко встрани - Устройствата от втората група какво всъщност могат да правят? Възпроизвеждат ли на екрана всичко което се случва на дисплея на телефона , независимо дали е от плейър или браузър?

Благодаря предварително. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос леко встрани - Устройствата от втората група какво всъщност могат да правят? Възпроизвеждат ли на екрана всичко което се случва на дисплея на телефона , независимо дали е от плейър или браузър?

Благодаря предварително.

Ако стриймваш от телефона в мрежата (може и локалната - зад рутъра), ще се гледа на телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване