Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за снимане на Игри :)

zaki93

Препоръчан отговор

Здравейте Хора!

Търся програма за заснемане на Игра по възможност да е Free и да е оптимизирана

Бихте ли ми препоръчали хубава и лесна програмка ,защото аз съм Gammer и предимно се занимавам с Игри.И мисля да създам страница и да качвам клипчета за феновете ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Хора!

Бихте ли ми препоръчали хубава и лесна програмка ,защото аз съм Gammer и предимно се занимавам с Игри.И мисля да създам страница и да качвам клипчета за феновете ми.

OBS,Bandicam втората е лицензирана и тук могат да ми направят проблем ако дам кракове за нея...Иначе потърси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Хора!

Каква ти е конфигурацията и по-специално, с какво видео си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро и аз търсих и попаднах на това: http://video-game-recorder-software-review.toptenreviews.com/

Хареса ми как работят ZD Soft Screen Recorder и D3DGear, обаче и двете са платени.

Като безплатен и работещ вариант си остава Predator функцията на MSI Afterburner 2.3.1 като за кодек се ползва x264vfw codec с настройките препоръчани от Guru3d:

1. Select "Ultrafast" preset
  2. Set log level to "None"
  3. Enable "Zero latency" option, otherwise audio and video str3ams may run out of sync

Зависи и от видеокартата. След GTX6xx серия nvidia видеокартите могат да записват и от driver-a със ShadowPlay, обаче нямам лични впечатления как работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mrnobody11
      Здравейте всички.
      Имам един въпрос някой знае ли къде мога да намеря ивеститор във България става въпрос за инвестиция във андроид игра искам да създам нова и интересна игра за андроид сигурен съм че играта ще стане хит защото няма подобна игра във плей стора а доста андроид потребители търсят нови и интересни игри.
      Знам за така наречените енджъл ивеститор но си нямам идея как се прави бизнес план проучвания и тн. Аи тези проучвания струват пари които нямам така че ако някой знаяе къде мога да се свържя дирекно със инвеститор и да му обясня за какво точно става въпрос и че наистина идеята ми си струва моля да сподели
    • от KukuRuku05
      Здравейте, 
      Търся някоя програма или онлайн tool, който става за изработката на визуален sitemap. До скоро ползвах https://www.gloomaps.com/ ама един колега (де нарочно, де не) ми изтри целия труд. Самата програмка иначе е много лесна за ползване и е безплатна. Кофтито при нея  обаче е, че нямаш опции за заключване на сайтмапа - всеки, който има достъп до нея може да я редактира. Та ще се радвам някой, ако даде някакво добре предложение :)))
    • от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване