Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Струва ли си ps3 ?

Teodor Conew

Препоръчан отговор

Може би момчето не разбира и също не се е насочил към определена конзола за да каже какво ще взима.
Аз мога да кажа, че не съм се занимавал с 12 гигабайтовите конзоли тези аркадните и не знам за какво иде реч, но знам при другите как е.
Ако искаш да си взимаш нова това най вероятно означава, че ще се насочиш (ако вече не си го направил) към Super Slim 500 GB конзола.Един приятел си взе такава преди няколко месеца.Доволен е понеже игра доста на нея, но на оригиналните игри, които му бяха дали към играта.Понеже е нова конзолата, като дата на производство не може да се сложи Rogero или друг CFW.Може да се хакне само хардуерно с ODE.Даже и няма кой да направи тая работа.
За това препоръчвам да си вземеш Slim 320 GB втора ръка (понеже надали ще намериш нова) и на нея може да сложиш CFW.Вярно, че новата риза си е нова риза и не знаеш конзолата втора ръка, колко ще работи, но ако е взета от сериознен човек, който разбира да ги оправя, хаква и т.н. вярвам, че и да стане нещо има кой да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване