Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за вграждане на субтитри във видео файл

Препоръчан отговор

Здравейте, след като се установи, макар и не много ясно, че нашето DVD не поддържа опцията за българските субтитри прибегнахме към друг вариант. С програмата Avi Recomp се оправяхме доста време, но сега филмите вече излизат във форма wmv или нещо подобно и не можем да си ги запишем на флашка и после в DVD-то. Явно не разпознава този файлов формат. А с тази програмка не могат да се добавят субтитри към видео файл, който не е Avi.

Въпросът ми е към вас. Бихте ли препоръчали някоя лесна програма, с която това вграждане на субтитри да става лесно и бързо и в повече формати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото виждам това е конвертор. Ще го изтегля пък ще пробвам как ще е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WinAVI All-in-One Converter тази програма вгражда но точки запетай много много да не слагат защото след като направиш файла със субтитрите стават на индокитайски

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото виждам това е конвертор. Ще го изтегля пък ще пробвам как ще е :)

Едно време вграждах субтитри с нея в .avi файл и се справяше много добре. Сега не знам как е. Имай предвид, че тогава искаше да има инсталиран VobSub, защото работи с него за субтитрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори :)

П.П Резултатът беше отчайващ. Да, доста бързо стана-за около 30 минути, но DVD-то не можа да отвори този файлов формат. Can't open this format или нещо подобно излизаше. Файлът излиза, но като го натиснем екранът премигва и ето това е резултатът. Пробвах да го преобразувам в АVI HD, след това в AVI, но уви не стана.. 
Някой има ли някакви идеи защо стана така ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от силвия димитрова стефанова
      Здравейте колеги . Не ми стана много ясно в лекцията за тези опашки , стекове , декове и т.н на C++ .На всичкото отгоре имам и задача за домашно . Ако има някой доброволец да ми каже как става ще му бъда много благодарен ..Прочетох правилата ,че не бива да искам на готово , обаче нямам избор като не знам как става. Задачата е следната :
        / Решението да бъде реализирано чрез динамично изграждане и управление на стек, дек и опашка (с указатели). Не  се допуска използване на class и библиотека STL./
      Да се напише програма и всички необходими функции, чрез които 
      само с едно преминаване през елементите на масив от числа (без използване 
      на допълнителни масиви, само с помощта на опашки) да се изведат на екрана 
      елементите на масива в следния ред: отначало всички числа, които са по‐малки 
      от a, след това всички числа в интервала [a,b] и накрая всички останали числа, 
      запазвайки техния първоначален ред (a и b, се въвеждат като входни данни от 
      потребителя, a<b, както и елементите на масива) 
    • от Ясен Демерджиев
      Извинявам се но някой знае ли кога ще излезнат БГ субтитрите за SEX EDUCATION SEASON 2
    • от Nicole Andonova
      Здравейте,търся програма за възстановяване на изтрита история в Google chrome и тъй като не открих нужната информация,реших да се обърна към Вас Търся както за компютър (Windows),така и за телефон (Android). Ако има програма,която да показва историята точно каквато си е- с дата,час и тн. ще е още по-добре. Много благодаря за отделеното време !
    • от Димитър Иванов
      Здравейте колеги!
      Някой знае ли програма с, която могат да се изчистят размазани образи? 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване