Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ChrisJobs

"Razer Taipan" ИЛИ "Steelseries rival Fnatic edition"?

Препоръчан отговор

Колебая се между двете мишки, ако има някой който ги е ползвал да сподели положителни и отрицателни мнения за тях.
Ще се играе основно CS:GO и LOL, но не само.

И един съвет: Никога не си взимайте CM Storm Devastator, супер гадна мишка (клавиатурата е добре). Мишката трябва да се държи само направо, и ако завъртиш съвсем леко под диагонал започва да прескача курсора навсякъде... Гаранционна е, но няма как да я върна.

Също така ако желаете да препоръчате други мишки - насреща съм ;)

П.П: Не знам capnemo къде видя латиница освен в заглавието, което няма как да бъде написано на кирилица, но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

П.П: Не знам capnemo къде видя латиница освен в заглавието, което няма как да бъде написано на кирилица, но...

Да цитирам ли правилата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи как да я напиша на кирилица цялата и ще я напиша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с мишка от 20 лева от магазина в града и си играя и дота 2 и всякакви игри. Не виждам смисъл от такива скъпи мишки освен за газария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи как да я напиша на кирилица цялата и ще я напиша!

В заглавието нямаше една дума на кирилица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В заглавието нямаше една дума на кирилица!

За мен е безсмислено това което казваш, но щом си модератор предполагам си прав! Каква беше разликата дали "vs" или "или" не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен е безсмислено това което казваш, но щом си модератор предполагам си прав! Каква беше разликата дали "vs" или "или" не знам...

А можеше да е "Избор между...."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеше да е "Въпрос... Помогнете"
От няколко години следвам форума и добре знам правилата. Един нормален човек, когато погледне заглавието ще разбере за какво иде реч в тази тема.
Просто ставате супер дребнави, защото има потребители които идват тук за да се карат, да пишат теми от сорта на "Защо тъпата учителка ми взе телефона" или "Нещо ми стана след като пих кока кола" и на тях забележки не се правят, а когато някой дойде с техничен въпрос, да даде или да поиска мнение - се прави забележка и за най-малкото... Замислете се ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва да даваш допълнителни пари за FNATIC EDITION?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя Тайпан не знам колко е удобен ,но ако държиш на Razer ,то по-добре вземи deathadder.

Аз съм с Razer Naga Hex ,и не я препоръчвам за FPS игри. Страничните бутони пречат да я държиш така ,че да правиш оня прецизен контрол с ръцете по mouse-pad-a. Освен това е много неудобна в случай че се наложи да вдигнеш мишката ,и да я преместиш ,както често се случва ако искаш да се огледаш (при FPS игрите) ,но си с по-ниско sensitivity.

Вдигнал съм мерника на Logitech G302. Не изглежда толкова атрактивно като Razer-a но като качество на изработиката са много здрави. Имал съм какви ли не геймърски мишки ,и бутоните на Logitech са ми издържали най-дълго време. Razer-а е фукционална ако искаш от моделите с многото бутони ,но ако не държиш да имаш много странични бутони ,аз предпочитам някой от моделите на logitech.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш не бързай, ще споделя мнения и за G502.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре намери начин лично да пробваш мишките. В София на някои места ги има налични. Не се доверявай на 100% на нашите мнения ,защото мишката я държиш постоянно ,и ако не ти е удобна е много дразнещо :)

Като послушаш някой да похарчиш 150 лв за нещо неудоно ,всеки път като хванеш мишока се сещаш за него :)

Ако си готов да се оръсиш повече погледни и Rat-овете. Roccat имат хубави модели ,но май не ги внасят в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При rival-а има малко бъг за който споменават в някои ревюта, в други пък или го прикриват или този който тества мишка прилага различен натиск върху бутона и не се получава"засичането на двата бутона в долните вътрешни ъгли"

https://www.google.bg/search?q=ss+rival+button+help&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=1z58VN_pGNDxauudgMAG&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=ss+rival+button+problem&facrc=_&imgrc=mxA3upINQNp_fM%253A%3Bu_LMqO8ztYQs7M%3Bhttp%253A%252F%252Fi.imgur.com%252FbrdIXKj.png%3Bhttp%253A%252F%252Fesreality.com%252Fpost%252F2511338%252Fsteelseries-rival-problem%252F%3B739%3B407

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да гледах за този бъг, а относно R.A.T - видях ги, но ми се струват прекалено масивни и не ми грабнаха окото.
Иначе имат страшна клавиатура

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да гледах за този бъг, а относно R.A.T - видях ги, но ми се струват прекалено масивни и не ми грабнаха окото.

Иначе имат страшна клавиатура

Не са чак толкова масивни . Все пак можеш да си променяш формата според предпочитанията. Било им недостатък ,че ако ти се потят ръцете ,ръждясвали :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Deathadder, на мен ми е уникално удобна. Най-добрите списания и сайтове я определят като най-добрата мишка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За CS GO:

Ето и кратък списък с препоръчваните мишки в момента:
Zowie: FK1,FK2, EC1, EC2
Logitech: 100S, 400s, 402s, 502
Roccat: Kone pure military
Razer: Deathadder 2013, Abyssus 2013
SteelSeries: Rival
CM: Alcor
Mionix: Avior 7000

Rival е доста голяма мишка, имай го в предвид ;)

Относно Deathadder-a, не съм впечатлен, ако имаш голяма ръка е ок предполагам.. и все пак аз като притежател на Deathadder, препоръчвам Zowie/Roccat за ЦС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мишка според мен по-удобно от RAT няма един прятел имаше 7-ца или 5-ца не помня вече,имаш тежести за нея,можеш да я нагласяш на ширина,а дори има и "тройка",която върви до 90 лева тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...