Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предишни програми

NCSMike

Препоръчан отговор

Здравейте!

Не знам дали съм избрал правилния раздел за пускане на темата, но въпроси ми не е точно свързан с търсене на програма, ами търся решение за следното: Възможно ли е някак си да видя примерно преди 2 дена какви програми съм имал инсталиран ? Трябва ми това, защото вчера инсталирах Mutiplayer клиент за една игра и при инсталация ми инсталира Microsoft Visual C++ Redistributable или ги е ъпдейтнало, не знам какво е направило (явно тези промени Mutiplayer клиента на играта ги изисква). И откакто ми инсталира тези промени усещам, че Windows-a не е като преди и просто искам да ги премахна, но се притеснявам да не премахна нещо, което съм го имал и преди. Затова просто искам да видя, ако има някакви начин да погледна примерно преди 2 дена какви програми съм имал инсталиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В кой Windows? В Windows 7 ->Start->Control Panel->Program and features ->щракни на колонка Installed On да се сортират по дата и си разглеждай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този начин го знам, но е възможно програмите със скорошните дати да съм ги имал и преди, но просто при инсталирането на Multiplayer клиента той да е ъпдейтнал самата програма, а аз искам да разбера точно как са ми изглеждали програмите преди 2 дена примерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване