Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програмка за правене на скрийншоти - portable

welcome2

Препоръчан отговор

Здравеите , някой знае ли програмка за скрийншоти но задължително да е portable  ? Ако прави и видео в xdiv още по -добре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите , някой знае ли програмка за скрийншоти но задължително да е portable  ? Ако прави и видео в xdiv още по -добре :)

Здравей!

Трябва ти програма за правени на скрийншоти за филми (за правене на постери) ли?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Трябва ти програма за правени на скрийншоти за филми (за правене на постери) ли?!

Не , просто програма за обикновенни  скрийшоти  докато работя с някоя програма да снимам . Нещо като - https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=68085

но да е portable . И да работи под Уин 8.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай IceCream Screen Recorder!

Успех! ;)

П.П.

Програмата не е портабъл,също така не е и платена,което си е плюс ;) и най - важното има и двете функции,които искаш да ползваш! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не , просто програма за обикновенни  скрийшоти  докато работя с някоя програма да снимам . Нещо като - https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=68085

но да е portable . И да работи под Уин 8.1

За скрийншоти бих препоръчал xnview, има я и в преносима версия, освен това е безплатна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За скрийншоти бих препоръчал xnview, има я и в преносима версия, освен това е безплатна

Доколкото разбрах автора на темата иска две в едно -  да прави и скрийншоти,и да записва със скрийн рекордер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах автора на темата иска две в едно -  и скрийншоти и скрийн рекордер!

АКо е така по-добре да ползва две програми, така ще ползва две програми със добри специфични функции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АКо е така по-добре да ползва две програми, така ще ползва две програми със добри специфични функции

И аз съм на същото мнение! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на xnview не видях portable версия но утре ще разгледам по - обстоино . Иначе аз съм доволен от http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Screen-Video-Recorder.htm#.VHzmj3vki-s особенно  като се добави външен кодек MPEG-4 AVC прави невероятно чисти видеа с много малък обем , макар и без звук . Но ми трябва такава програмка да работи от флашка за да не си играя да правя инсталации когато съм на друг комп .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на xnview не видях portable версия но утре ще разгледам по - обстоино . Иначе аз съм доволен от http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Screen-Video-Recorder.htm#.VHzmj3vki-s особенно  като се добави външен кодек MPEG-4 AVC прави невероятно чисти видеа с много малък обем , макар и без звук . Но ми трябва такава програмка да работи от флашка за да не си играя да правя инсталации когато съм на друг комп .

тегли се zip-a, дезархивира се и готово

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване