Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение относно телефон Motorola Moto G

LooToSGoD

Препоръчан отговор

Здравейте 

намислил съм горе посочения (Motorola Moto G) като подарък за момиче.

Та бих искал мнението ви относно този телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двата недостатъка на този модел са , че няма слот за SD карта (ако говорим за Moto G,а не за Moto G 2nd gen)  и българско меню.

Иначе телефона е супер, какво получаваш за парите си.

П.П. Горните два минуса ме отказаха за да го избера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двата недостатъка на този модел са , че няма слот за SD карта (ако говорим за Moto G,а не за Moto G 2nd gen)  и българско меню.

Иначе телефона е супер, какво получаваш за парите си.

П.П. Горните два минуса ме отказаха за да го избера.

Мен не ми е за слота за карта памет не е кой знае какъв проблем.

Мерси за мнението 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не я питате първо ,коя й е любимата марка мобилни телефони ,и след това да избирате смартфон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не я питате първо ,коя й е любимата марка мобилни телефони ,и след това да избирате смартфон?

:D Прощавай.Не уточних телефона ще е за сестра ми,те са две но гледах да не уточнявам кой знае колко.

Та за момента са със Nokia 5800 и гледам да им взема нещо ново  :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ,ако харесват Nokia смятам ,че т този ценови клас Lumia 630 или 720 са добър избор. 

http://www.vnshopbg.com/smartfoni/298-nokia-lumia-720.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ,ако харесват Nokia смятам ,че т този ценови клас Lumia 630 или 720 са добър избор. 

http://www.vnshopbg.com/smartfoni/298-nokia-lumia-720.html

Мерси за бързите отговори 

Та гледам да е нещо от сорта на горе посочения 

или друг на предвид (Alcatel One Touch Idol 6030)

та съм ги намерил втора ръка на изгодна цена 

не ми трябва да са нови защото така или иначе ще вършат същата работа 

и по тънко идват втора ръка със леки следи от употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте 

намислил съм горе посочения (Motorola Moto G) като подарък за момиче.

Та бих искал мнението ви относно този телефон.

Чудесен апарат за парите си.

Бърз, добра камера, ъпдейтите идват първи, няма лаг и селски крашове.

Според мен това е чудесен избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вежте ,ако въпросната Моторола е с 8ГБ памет ,по-добре се насочете към Алкател. Поне на мен 8ГБ ми се струват прекалено малко. Ако е вариант с 16ГБ вече бива. Наистина липсата на възможност за поставяне на допълнителна памет е сериозен недостатък. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вежте ,ако въпросната Моторола е с 8ГБ памет ,по-добре се насочете към Алкател. Поне на мен 8ГБ ми се струват прекалено малко. Ако е вариант с 16ГБ вече бива. Наистина липсата на възможност за поставяне на допълнителна памет е сериозен недостатък. 

Прав си .....

Мерси за мненията до момента ще поразгледам за още някои телефони та да видя на какво ще се спра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си .....

Мерси за мненията до момента ще поразгледам за още някои телефони та да видя на какво ще се спра.

аз съм доволна

имаме два 

единия го ползвам аз - телефонни обаждания, вайбър, малко нет

другият е в сина ми - почти никакви тел.обаждания, вайбър, нет, музика, игрички, амнайсе приложения, 8ГБ му стигат

и двата ги купих в началото на октомври по съвет и съдействие на приятел от форума и сме много доволни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне моите апарати (закупени нови) са 8 гигабайта, но получиха бонус 50 гигабайта пространство в гугъл за две години.

Там е музика, документи, игри и прочие.

Доколкото знам това би трябвало все още да е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите ви.

Та ще видя как ще ги приемат сестрите  :D

Ама ти за две сестри ли ще взимаш?

Идеално - взимай една Моторола с две сим карти и за двете и като звънне карта 1 да вдига по-голямата сестра, а като звънне карта 2 да вдига по-малката.  :)

И за теб добре - ще спестиш някой лев. :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти за две сестри ли ще взимаш?

Идеално - взимай една Моторола с две сим карти и за двете и като звънне карта 1 да вдига по-голямата сестра, а като звънне карта 2 да вдига по-малката.  :)

И за теб добре - ще спестиш някой лев. :hush:

Та така де но по-добре отделни телефони  :ohmy:  и всички да са доволни  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване