Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Minecraft (Моля Помогнете)

M2Lyubo

Препоръчан отговор

Та проблема е следният :

Когато пусна Minecraft без  Никакъв МОД мога да влизам във сървъри и ми показва че са пуснати  .

Обаче ако пусна Minecraft със  Някакъв МОД Не мога да вляза в никакъв  Сървър Моля Помогнете и ако може ми кажете от какво е причинен проблема :( 

Благодаря Предварително ! :) 

Ето и снимка   |

V

post-352781-0-31772400-1417517628_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво чудно има в това? Нормално е модната игра, да не може да се играе онлайн. Онлайн се играят игри, само с официални пачове и т.н. Модовете са само за сингъл-плей режима.

Така че не се чуди, защо не става. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво чудно има в това? Нормално е модната игра, да не може да се играе онлайн. Онлайн се играят игри, само с официални пачове и т.н. Модовете са само за сингъл-плей режима.

Така че не се чуди, защо не става. ;)

Ами не си прав, защото до преди  играех със същите модове а днес пускам Играта и гледам, че не мога да вляза - нито съм променял нещо - Играя с OptiFine 1.7.2 така като гледам явно не си играл тази игра, затова казвам, че може да се играе с Модове и тем подобни 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не си прав, защото до преди  играех със същите модове а днес пускам Играта и гледам, че не мога да вляза - нито съм променял нещо - Играя с OptiFine 1.7.2 така като гледам явно не си играл тази игра, затова казвам, че може да се играе с Модове и тем подобни 

Ами, не знам тогава! Това сега го казваш.

На мен, лично, ми е чудно модната игра да се играе онлайн, но явно, че при този тип игри е възможно. Освен това, ако и сървърите са пиратски...

А тази игра не мисля и да я играя, защото ми е крайно безинтересна и грозна - лично мнение. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, не знам тогава! Това сега го казваш.

На мен, лично, ми е чудно модната игра да се играе онлайн, но явно, че при този тип игри е възможно. Освен това, ако и сървърите са пиратски...

А тази игра не мисля и да я играя, защото ми е крайно безинтересна и грозна - лично мнение. ;)

Super Mario е в свтелинни години напред в сравнение с тази игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно са ъпдейтнали сървъра. Аз сравнително малко съм си играл със сървър билдинг в minecraft но си спомням че можех да пускам сървър с или без модове. Моя съвет е да намериш хората които го хостват и да ги питаш дали не са сменили нещо.

Agentpat™, играта е писана на Java к'во очакваш. Весник да и туриш у CD-то пак че го прочете.

Редакция - Space Engineers. Look it up. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно са ъпдейтнали сървъра. Аз сравнително малко съм си играл със сървър билдинг в minecraft но си спомням че можех да пускам сървър с или без модове. Моя съвет е да намериш хората които го хостват и да ги питаш дали не са сменили нещо.

Agentpat™, играта е писана на Java к'во очакваш. Весник да и туриш у CD-то пак че го прочете.

Редакция - Space Engineers. Look it up. :)

Нищо не е сменяно питал съм ги - ТА и то не е само  1 Сървър  който и сървър да пусна показва, че е спрян, но ако пусна Версията Без мод всичко си е окей :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво са ти тия модове? Не можеш ли да играеш поне една честна игра?

Имам чуството че е с неква щайга и за тва ползва оптифин, за да му върви без да зацепва през 2 секунди. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, голяма част от модовете на Minecraft са като адоните на WoW и/или добавят контент към играта. Примерно Feed the Beast, което аз играех включваше Industrial Craft който има голям подбор от промишлени машини и pipeline-ове. Правили сме цели заводи, километрични ресурсо-проводи с автоматична преработка на ресурсите, автоматични "съвременни" мини а едно от момчетата направи работещо тамагочи. Ако не беше Space Engineers най-вероятно още щях да цъкам Feed the Beast. Невежи сте :) Не хейтваите момчето - Идея си нямате за к'во иде реч.

Та по темата. Ако сървъра, който искаш да джойннеш не рънва модовете който имаш естествено няма да стане. Пробвай да преинсталираш или попитай някой JavaScript-ажия.

Edit: А бе я кажи за кой мод иде реч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване