Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за сваляне на номера от Nokia 6700 Classic

ozic

Препоръчан отговор

Здравейте!

Изтеглих си програмата Nokia PC Suite, защото исках да си сваля всички телефони номера, които са 200 на брой. Преди си свалях номерата под формата на списък, но сега номерата ми се свалят като отделни файлове, тоест в една папка имам 200 файлчета  :(. Явно е от ъпдейта на програмата.

Има ли начин да си сваля номерата пак като списък?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Изтеглих си програмата Nokia PC Suite, защото исках да си сваля всички телефони номера, които са 200 на брой. Преди си свалях номерата под формата на списък, но сега номерата ми се свалят като отделни файлове, тоест в една папка имам 200 файлчета  :(. Явно е от ъпдейта на програмата.

Има ли начин да си сваля номерата пак като списък?

Имаш предвид (може би без да се усещаш) че си архивирал данните от "Телефонния указател". И файловете са с разширение .vcf - предполагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си, но нищо не съм правил, просто натискам Експорт.

Ми тъй де - то си е просто, експортирането.

Копираш цялата камара на мемори карта или прехвърляш по друг начин в друг телефон и даваш Импорт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам на лаптопа да ги сваля. Преди ставаше като списък с разширение .TXT и някакво друго разширение, но вече не :(.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам на лаптопа да ги сваля. Преди ставаше като списък с разширение .TXT и някакво друго разширение, но вече не :(.

И какво ще ги правиш на лаптопа? Тази програма няма ли функция "телефонен указател"?

Питам, понеже ползвам само Samsung и Samsung New PC Studio я има.

Тези vcf файлове са "визитки" - понятие използвано в кирилизираните менюта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да ми се съхранят, ако стане нещо с телефона.

Пак прочети какво съм написал по-горе - този архив е точно за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване