Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте видях в интернет една фирма която предлага ремонт и поправка на компютри ето и сайта в момента го обновяват нещо. Та питането ми към вас е следното какво ви е мнението за този компютърен сервиз крос компютърс еоод ходили сте там използвали ли сте тяхните услуги и доволни ли сте от тях аз имам проблем с лаптопа много ми загрява и мисле че трябва да се преинсталира един приятел които е ползвал тяхните услуги каза че е останал много доволен правили преинсталация на уиндоус за 25 лв с всички програми драйвери офис пакет и слагали лицензирана антивирусна което мисля че е супер също така били правили много професионално преинсталацията и работили бързо и качественно. Моля ако сте ползвали тяхните услуги да ми кажете истинали е всичко това и доволни ли останахте след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте видях в интернет една фирма която предлага ремонт и поправка на компютри ето и сайта в момента го обновяват нещо. Та питането ми към вас е следното какво ви е мнението за този компютърен сервиз крос компютърс еоод ходили сте там използвали ли сте тяхните услуги и доволни ли сте от тях аз имам проблем с лаптопа много ми загрява и мисле че трябва да се преинсталира един приятел които е ползвал тяхните услуги каза че е останал много доволен правили преинсталация на уиндоус за 25 лв с всички програми драйвери офис пакет и слагали лицензирана антивирусна което мисля че е супер също така били правили много професионално преинсталацията и работили бързо и качественно. Моля ако сте ползвали тяхните услуги да ми кажете истинали е всичко това и доволни ли останахте след това.

1. опитвате се да правите скрита реклама

2. за 25 лева ви слагат лицензирани програми? Това си е пиратство, да ви докладвам ли на подходящото място?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от Георги Л.
      Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      съвсем скоро, в порядъка на няколко дни, ми предстои да започна сериозно да се оглеждам за първата си кола, тъй като в понеделник ще се сдобия с книжка и ми се иска да няма голям период от получаването на книжката до подкарването на автомобила.
      Най-синтезирано разполагам с 5000-5500 лева и съм се насочил главно към Audi/VW/Volvo и по-конкретно A3/A4 от Audi, Bora/Passat от VW и S60/S80 от Volvo. Разбира се с приоритет търся кола от собственик, за да не ми се налага да се занимавам с автокъщи, но обявите от частни лица са все по-малко, а автомобилите, които предлагат, все по-често са в по-лошо състояние от тези в автокъщите.
      След първият неуспешен оглед, на една A4-ка, която на снимките изглеждаше чудесно, а реално беше ръждясала цялата, започвам да се замислям за една разходка до Дупница, за да мога поне да имам по-голям избор за разглеждане, тъй като явно с покупка от собственик или няма да стане или ще стане много трудно. Това, което ми се иска да разбера от вас е за какво да бъда внимателен при евентуална покупка от някоя от автокъщите там? Ясно е, че няма как да се разбере всичко от един оглед, но ми се иска да сведа до минимум рисковете.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! На скоро ми се отвори възможност за покупка на Mercedes S клас W220 на много добра цена. Автомобилът на пръв поглед е страхотен , грабна ме сериозно , но поддръжката ме притеснява силно. Колата е на въздушни възглавници , и мненията за този тип ходова част са силно противоречиви. 
      Първи собственик на такова возило твърди , че с заводските е изкарал 12 години без проблем , но цената на комплект , нови , оригинални въздушни възглавници струват повече от самия автомобил. Друг собственик на такава S класа взета втора употреба твърди , че поне една ще излезе от строя в годината , а рециклирането им струва 300-350лв на брой. От тук си правя извод , че повечето фирми занимаващи се с подобна дейност ползват крайно некачествени материали за извършване на ремонт. Самата дейност , която правят е да подменят гумения компонент , който изпуска , с нов. Даже в една от въпросните фирми занимаващи се с подобна дейност пише , че подменяли с 1,5мм по-дебела гума , която ми се струва малко циганска работа (уловка за дебили) , защото за подобен компонент , не е важна дебелината , а износоустойчивостта. От друга страна ви става ясно , че компонентите , с които се извършва рециклирането не са оригинални , а най-вероятно китайски ментета , и от там ви се наляга често да извършвате ремонт. Гаранция дават 1 година , но вместо да ви поставят оригинален компонент , с който ще изкарате 10+ години , те ви поставят китаец , с който да си изкара гаранцията и след това да сте им отново клиент. 
      Искам да попитам , заслужава ли си подобна покупка , и има ли начин при подобен проблем , да се извърши адекватен ремонт за нормални пари? 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване