Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Драйвъри за hp pavilion notebook 15-p150nu

Препоръчан отговор

Здравейте :) закупих си наскоро посочения модел лаптоп след като му качих уиндоус

Windows 7 Ultimate SP1 x64

и забавата започна няма драйвер за usb,интернет карта ,wi-fi,карт рийдър като цяло само сд-то му работи и нищо друго пробвах с кабел за интернет нищо ,интернет през телефон нищо

не намерих нищо из интернет ,незнам как да излъжа сайта на хп да ги сваля от друг комп.Та това ми е положението ако някой може да ми помогне ще бъде страхотно .Благодаря Предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) закупих си наскоро посочения модел лаптоп след като му качих уиндоус 7 tozi  абавата започна няма драйвер за usb,интернет карта ,wi-fi,карт рийдър като цяло само сд-то му работи и нищо друго пробвах с кабел за интернет нищо ,интернет през телефон нищо

не намерих нищо из интернет ,незнам как да излъжа сайта на хп да ги сваля от друг комп.Та това ми е положението ако някой може да ми помогне ще бъде страхотно .Благодаря Предварително

1. линк към торенти не се толерира

2. пробвайте на сайта на производителя на машината, там има доста драйвери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш драйвъри,защото за този модел има само за уиндоус 8 ! http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?cc=bg&lc=en&product=7500837

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за моменталните отговори аз пробвах първо с 8 но при стъпката в коята трябва да избера къде да запиша уиндоуса ми изписа че на хард диска има МБР таблици и при ЕФИ ситеми уиндоус не може да се съвмести с ГРТ и до там мисля че 8мицата която се опитах да заредя е единствена в замунда ако може да ми пратите линк на ЛС с 8 с която сте се сблъсквали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако промениш в BIOS UEFI на Legacy i Secure Boot na CSM, ще можеш да инсталираш на MBR ntfs. Другият вариант е да конвертираш дела в GPT:

https://www.youtube.com/watch?v=g2iFj56NDg8

Другият вариант е да си търсиш драйвърите за Windows 7 по производител на хардуера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега наиситна така се решава проблема аз промених  на легаси буут преди това форматирах 7мицата от менюто на уиндоус 8 и тръгна Благодаря още един път

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване