Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ExpertPoKomputrii

Как от страница да печеля пари

Препоръчан отговор

Здравейте заглавието ясно казва къкво питам става въпрос за най-известната социална мрежа няма да пиша името за да не правя реклама та въпросът мим е как от страница да печеля пари

аз направих страница са няколко дена събра 90 лайка но как да направя това за печеленето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре се хвани да работиш, ако си пълнолетен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм лаик и не очаквах експерт да ме пита как се изкарват пари от

Още повече пък, в тази секция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 90 харесвания няма как да изкарваш пари. Иначе ако имаш едно над 20 хиляди фена, можеш да взимаш пари като постваш реклама на някакъв сайт (например 5 лева за пост), и съответно ти превеждат парите по банкова сметка  например. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 90 харесвания няма как да изкарваш пари. Иначе ако имаш едно над 20 хиляди фена, можеш да взимаш пари като постваш реклама на някакъв сайт (например 5 лева за пост), и съответно ти превеждат парите по банкова сметк

ти четеш ли кво съм писал днес я направия кво искъш за 2 часа 90 лайка не са никък малко :x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти четеш ли кво съм писал днес я направия кво искъш за 2 часа 90 лайка не са никък малко :x

Е, хайде малко по- учтиво да се държим, и по- грамотно, просто ти казвам, че на този етап няма как да изкараш пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм

Личи си... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте заглавието ясно казва къкво питам става въпрос за най-известната социална мрежа няма да пиша името за да не правя реклама та въпросът мим е как от страница да печеля пари

аз направих страница са няколко дена събра 90 лайка но как да направя това за печеленето

Първо - на ти малко запетаи , , , , , , , ,  ,  , , , , , , ,  , , , , , , , ,  , да си имаш...

Второ - ако си мислиш, че 90 like са много - жестоко се лъжеш.

Трето - има много по-кадърни начини да изкараш пари от интернет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо - на ти малко запетаи , , , , , , , ,  ,  , , , , , , ,  , , , , , , , ,  , да си имаш...

Второ - ако си мислиш, че 90 like са много - жестоко се лъжеш.

Трето - има много по-кадърни начини да изкараш пари от интернет...

пример ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да пишем правилно

А, иначе, парите, които ще изкараш по този начин, няма да ти стигнат дори да си платиш изразходваната електроенергия. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм лаик и не очаквах експерт да ме пита как се изкарват пари от

Още повече пък, в тази секция.

"Не били компютри ами компоти."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да пишем правилно

А иначе, парите, които ще изкараш по този начин, няма да ти стигнат дори да си платиш изразходваната електроенергия. ;)

Това не е негов проблем на този етап май. Докато мама и тати му купуват хардуера, го хранят и му плащат  електроенергията за какво да ги мисли тия разходи.

Човека търси някъде да клика и лайква и да капе нещо за банкети, алкохол и вносни цигари че за това не му е отпуснат бюджет. Той много скоро ще разбере че пари не се правят по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е негов проблем на този етап май. Докато мама и тати му купуват хардуера, го хранят и му плащат  електроенергията за какво да ги мисли тия разходи.

Човека търси някъде да клика и лайква и да капе нещо за банкети, алкохол и вносни цигари че за това не му е отпуснат бюджет. Той много скоро ще разбере че пари не се правят по този начин.

браво :д знам че пари се изкарват трудно не е да седиш пред компа и да идват ей така ама един фр ми каза ве можело доста да се печелело от тоя сайт и реших да питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре на твоите години е да си изживееш детството , колкото по малко на компютъра , далече от фейс и игри - толкова по добре за теб  :D

Бягай сега навън и почвай с приятелите  :)

5565@396.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина има как да се печели. Аз лично продавам стари ФБ профили (верифицирани и с малко приятели) по 5-6$. Само на българи съм продавал, така че не знам как вървят цените в чужбина.
Но просто има случай в които съм продавал по 5 на ден, има и такива (както в момента) - в които не съм продавал от месец и нещо, така че не е сигурен доход ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина има как да се печели. Аз лично продавам стари ФБ профили (верифицирани и с малко приятели) по 5-6$. Само на българи съм продавал, така че не знам как вървят цените в чужбина.

Но просто има случай в които съм продавал по 5 на ден, има и такива (както в момента) - в които не съм продавал от месец и нещо, така че не е сигурен доход ;)

ами аз имам профил с 300 приятела някой дали ще го купи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това се вика предател, да си продаде приятелите на някой педофил. Момче, ти у ред ли си. По-добре се хвани нещо да работиш, има програми, които уреждат работа и за непълнолетни. Вярно с по-лек труд и на непълно работно време и заплата. В това число и на неграмотни експерти. Но поне труда е честен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се продават на педофили. Купуват ги хора които се занимават със SEO.

Иначе и да го купи някой, ще ти даде 4-5$ което е нищо...
Вземи гледай уроци за SEO, виж и в SoftUni уроците за програмиране. Това е начина да си вадиш парите през компютъра, ако не над 16 годишна възраст можеш да работиш на 4 часов работен ден с позволение на родител (Не съм сигурен за подробностите), така че има кафета колкото искаш иди и бачкай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се продават на педофили. Купуват ги хора които се занимават със SEO.

Иначе и да го купи някой, ще ти даде 4-5$ което е нищо...

Вземи гледай уроци за SEO, виж и в SoftUni уроците за програмиране. Това е начина да си вадиш парите през компютъра, ако не над 16 годишна възраст можеш да работиш на 4 часов работен ден с позволение на родител (Не съм сигурен за подробностите), така че има кафета колкото искаш иди и бачкай!

ок мерси на всички и аз реших не ми се занимава простотия според мен как да изтрия темата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок мерси на всички и аз реших не ми се занимава простотия според мен как да изтрия темата ?

Не можете да изтриете темата, прочетете точка 3/5 от правилата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...