Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Екрана на компютъра ми бъгва

Препоръчан отговор

Здравейте!  Почти всеки път, когато играя игри екранът ми стана някак си на вертикални чертички (погледнете прикачените файлове).

Не знам от какво е, но се надявам Вие да ми кажете и също така дали е сериозно  :D

Моля помогнете ми  :(   Благодаря предварително!  :)

post-354992-0-12347800-1417809418_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно прегряваш видеокартата. Инсталирай програмата AIDA или Speccy и покажи какви са температурите в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези температури под товар ли са или когато ПС е току що пуснато. Интересува ме като играеш и натовариш компютъра какво се случва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези температури не са при натоварен компютър, но когато играя го натоварвам

Смисъл по време на играта изведнъж екрана става черен за около 2 секунди и след това става на чертички. И след около пак 2 секунди пак става черен и после пак на чертички и не мърда. Когато го искам да го рестартирам мога  само да дръпна щепсела

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли първо този драйвър: (клик), инсталирай го и виж какво ще е положението. Напиши точен модел на картата и захранването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези температури не са при натоварен компютър, но когато играя го натоварвам

Смисъл по време на играта изведнъж екрана става черен за около 2 секунди и след това става на чертички. И след около пак 2 секунди пак става черен и после пак на чертички и не мърда.Ко

Когато го рестартирам мога да го изключа само когато дръпна щепсела

Трябва да се видят температурите, когато компютъра е натоварен. Пусни една по-тежка игра, която играеш или на която си забелязал, че се появява този проблем, поиграй 10 минути и виж температурите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се видят температурите, когато компютъра е натоварен. Пусни една по-тежка игра, която играеш или на която си забелязал, че се появява този проблем, поиграй 10 минути и виж температурите.

Ето ги когато играя: 

post-354992-0-49342300-1417812576_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги когато играя: 

A по принцип през определено време ли се случва този проблем или произволно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Произволно

Имаш ли възможност да отвориш компютъра и да огледаш дъното и видеокартата за подути кондензатори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харда със сигурност се пече та кутията очевидно и липсва въздушен поток. 

Не мога да гарантирам че точно на това се дължи проблема но е добре да си купиш вентилатори за кутията.

Със сигурност няма преден (или не работи) които да вкарва студен въздух.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега Naruto. Със сигурност след час в кутията поне от процесора температурата ще стане 60 градуса и то сега, когато времето е студено.За лятото няма да говорим. Съмнява ме, че нещо е прегрявано или някой кондензатор или елемент по дъното или видеокартата си е заминал, но така може само да гадая. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване