Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да споделя и моя скромен опит с облачното копане.

Всички предполагам сте разбрали, че копането с видеокарти вече отмира, асиците са скъпа инвестиция, която може и да се избие, но може и да сте на загуба и нормално идва редът на големите ферми с асици, които продават мощности, т.нар. Cloud Mining - "облачно копане". Принципа на тази нова услуга, е че Вие си купувате мощност (не се занимавате с нищо, не чакате доставка на хардуер, нямате разходи за поддръжка и експлоатация, не настройвате нищо и най-вече, започвате да избивате инвестицията веднага). Срещу инвестираните средства, Вие получавате доход. Тук е тънкият момент, къде да инвестираме средствата. В нета се наводни с много сайтове, които предлагат такава услуга ... но дали повечето от тях не са "ПИРАМИДИ", плащащи на първите със събраните средства от следващите? Всеки сам трябва да прецени рисковете и да вземе решение?

Искам да споделя няколко сайта, в които аз лично съм инвестирал средства и "засега" плащат smile.png

hashprofit.com

Още един сайт за облачно копаене.

Тук още при регистрацията - получавате безплатно 200Kh/s мощност за 7 дни.

В момента тече края на промоция (остава 1 ден), разпродават остатъците от мощности с отстъпка от цените - 40%, а ако ползвате този промо код: HPE111114, отстъпката става 50%.

Инвестицията се връща в рамките на 3 месеца.

Закупените мощности са без допълнителни разходи в рамките на 2 години, след това може би ще начислят такса за амортизация и поддръжка.

Ако съм бил полезен и някой иска да благодари, може да се регистрира през моя реферален линк -   на Л.С.

Успех на всички.

Редактирано от capnemo
Без реферали!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз развивам един подобен (уж сигурен), но не инвестирам от джоба си. Цъкам доджове, които инвестирам после там. Така дори и да се издъни сайта, поне няма да ме е яд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hashprofit.com

Ако съм бил полезен и някой иска да благодари, може да се регистрира през моя реферален линк -   на Л.С.

Успех на всички.

Ako регистрирате и активирате акаунт през моя реферален линк  от поне 100 kH получавате бонус от 3 kH от мен!   :)

цената на 100 kH  в момента е около 0.06 бтц   :)

................................................................................................

Има още едно облачно пулче  където съм вкарал някакви стотинки за проба .

http://script.cc

Вкарах 0.24 бтц  март месец .

До края на септември си въстанових на 70 %  сумата  като в момента имам   около 500 кХ мошности .

Готиното е че тук на сайта има вградена борсичка където можеш да си търгуваш с kH  без комисион като до момента почти съм удвоил kH  те само от търговия.

Ако съм бил полезен и някой иска да благодари, може да се регистрира през моя реферален линк -   на Л.С.

Връзка на ЛС  и SKYpe: Hristow4

Редактирано от capnemo
Без реферали! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук просто се усеща как ще си на загуба. Няма да навлизам в спорове, но така в интернет пари не се изкарват.

Все пак всеки може сам да си прецени рисковете и да пробва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук просто се усеща как ще си на загуба. Няма да навлизам в спорове, но така в интернет пари не се изкарват.

Все пак всеки може сам да си прецени рисковете и да пробва. 

Усещаш или си пробвал, че говориш така? В интернет пространството е пълно с кинти. Въпросът е да намериш начин да си вземеш от тях, по легален начин, разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Усещаш или си пробвал, че говориш така? В интернет пространството е пълно с кинти. Въпросът е да намериш начин да си вземеш от тях, по легален начин, разбира се. 

За пробване няма да пробвам. 2-ма мой познати вече си играха по предходния начин ( копането с видеокарти) и не изкараха почти нищо.Мен ме притесняват точно тези редове:"Закупените мощности са без допълнителни разходи в рамките на 2 години, след това може би ще начислят такса за амортизация и поддръжка". За 2 години нещата се променят доста, а и не се знае какво ще се начисли.

Пари в интернет има, за това не споря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме притесняват точно тези редове:"Закупените мощности са без допълнителни разходи в рамките на 2 години, след това може би ще начислят такса за амортизация и поддръжка". За 2 години нещата се променят доста, а и не се знае какво ще се начисли.

Пари в интернет има, за това не споря.

За да изкараш добра печалба, си трябват инвестиции - нали така? С "пръдня - боя" не се прави или е много трудно. Гаранция, че до 2 години нещата ще се променят, то това е ясно! След 2 години може и да не сме живи - кой знае? В този свят няма нищо сигурно (освен едно нещо) и никой не може да гарантира нищо на 100%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да изкараш добра печалба, си трябват инвестиции - нали така? С "пръдня - боя" не се прави или е много трудно. Гаранция, че до 2 години нещата ще се променят, то това е ясно! След 2 години може и да не сме живи - кой знае? В този свят няма нищо сигурно (освен едно нещо) и никой не може да гарантира нищо на 100%.

Затова не налагам мнението си. Просто споделям мен какво ме притеснява. Всеки който иска да опита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизал ли си скоро в хешпрофит щото трябва да пробваш.

Пирамидките на повечето ни са ясни.

Редактирано от chenev77 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с копането ми се вижда както едно време бяха PPC сайтовете - пълен фейк :) Занимавайте се с нещо, което наистина ще ви донесе доход. Един качествен сайт/блог може да ти донесе много повече приходи, отколкото това измислено копане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с копането ми се вижда както едно време бяха PPC сайтовете - пълен фейк :) Занимавайте се с нещо, което наистина ще ви донесе доход. Един качествен сайт/блог може да ти донесе много повече приходи, отколкото това измислено копане.

Само че работата по един сайт и блог е толкова много, до като го развиеш, популяризираш и после поддържаш все на високо ниво. До като с "копането" в облака всичко се прави буквално на "куц крак" и веднага виждаш резултатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли има файда от копането?Един приятел даде 10 хилки за някъв сървър дето е само от видео карти,и в момента не бачка защото с изкараното и тока не може да покрие..А тва за клауда ми се струва бошлаф работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване