Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А при мен е така:

Download 266.80kbps или 29.48KBps

Upload - 214.40kbps или 26.8 KBps

месечна такса 20 лева Traffik.bg Велико Търново

И да си мечтая за по добър, зная че сме в провинцията и е добре , че поне нямам проблеми!!!!

Ти си супер.Във Велико Търново съм към вачевнет, плащам 30 лв, свалям със 15-20 кб и имам 650 мб трафик :wors:

В София съм на Мегалан:

Международен : 200KB/45KB

Български : 1,2MB/1,2MB

Редактирано от peacecrusher (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 384
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Ето това са мойте скорости:

15lv - 2Mbps BG / 192Kbps Int

А тези са останалите които предлагат:

20lv - 4Mbps BG / 384Kbps Int

25lv - 8Mbps BG / 800Kbps Int

30lv -10Mbps BG / 1Mbps Int

35lv -12Mbps BG / 1.5Mbps Int

40lv -16Mbps BG / 2Mbps Int

Аз лично съм си доволен и на тези с които съм :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След последната промяна на скоростите с 100КB/s от всякъде (БГ и чужбинско).

@dragozow - то ако става въпрос за торенти, кога съм захапвал локален пиър и 6MB/s съм вдигал, ама не е там работата... това не е нет, а локална свързаност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

~32kb/s и български и международен. По принцип плащам за 36...

Локален обмен няма, тъй като нямаме реални ip-та и неможем да се свържем помежду си. Иначе в сайта на доставчика пише, че трябва да 4mb/s...

Мрежата е толкова слаба, че и от съседа си немога да тегля/копирам с повече от 3-4mb/s.

Едно време имахме фтп от което се теглеше с невероятните 200kb/s, ни пробваха да вдигнат скоростта(към фтп-то) на 600 и то изгоря...

15лв/месец

Орбинет, Стара Загора

http://lan.stz.bg/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кой град това?

Пирдоп! Имаме си цял доставчик.

Това е защото няма конкуренция,а не че е невъзможно да се вдигне скоростта.В крайна сметка по-добре с нет, отколкото без.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XtCrAvE,

и да си го показва няма смисъл,защото е локален тракер ;)

Към 2-3 дена за 700мб филм biggrin.gif На ден ако теглиш по 7-8 часа :whist:

При 7 kb/s ще сваля филм от българското пространство приблизително за около ден и половина

Редактирано от Стоян (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление аз не съм в София и свалям с 20kb/s.Докато в София има доставчици,който свалят с по 3mb/sec.Филм от 700 мб. мога да сваля з 2-3 дена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз. Свалям с 16-20 Kb/s в добрите дни (иначе 8-12) и вкарвам умопомрачителния ъплоуд от 1 Kb/s. Нета ми спира често, а завали ли дъжд го няма с дни :) Цялото удоволствие струва 18 лева като към пакета влиза и неограничено количество нерви...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Nightmare

Не си показвай passkey-a, че някой може да се възползва от акаунта ти.

В локалната мрежа? Не вярвам! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване