Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за Windows Media Player

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди си спомням, че с Windows Media Player  отварях видеофайловете от телефона ми, които са 3gp формат, а сега не искат да се възпроизвеждат с този плеър. Нещо в настройките на плеъра ли трябва да променя? Благодаря!

Windows Media Player е версия 9, Уиндоуса е ХР SP3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колев,язък че имаш над 1500 мнения,бе(градивна критика,нищо лично).Tо това е програма.Като оригиналния QuickTime e.Цък .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колев,язък че имаш над 1500 мнения,бе(градивна критика,нищо лично).Tо това е програма.Като оригиналния QuickTime e.Цък .

Ама на мен не ми трябва програма :) Аз имам VLC и GOM които отварят 3gp файлове, просто се чудех, защо Windows Media Player вече не отваря този формат, а до колкото си спомням преди го отваряше и затова питах дали има някаква настройка . Не съм искал друга програма.

Не съм я ползвал тази QuickTime и за пръв път я чувам.

Ще отварям тия файлове с VLC и GOM.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карай си с двата плейъра,достатъчно добри са,сами по себе си.То че WMP9 не е отворил нещо,не е болка за умиране.Кат бях с ХР,даже си интегрирах WMP11,щото ме кефеше външния му вид.Вече на 7 и 8.1 WMP12 e основен и не е имало нещо да откаже да тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

на 7 и 8.1 WMP12 e основен и не е имало нещо да откаже да тръгне.

Без инсталирани кодеци??

Ключовата дума е кодек!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване