Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с забиване на компютъра

Препоръчан отговор

Имам проблем със компютъра.След като го стартирам, работя около половин час и той просто забива и не мога да стартирам или затворя дори и да минимизирам някоя програма. Пише че представката е спряла и това е. Мисля че трябва да го преинсталирам и ще реши проблема. Ако може някой да ми каже да ли има някакъв друг начин да го оправя ще е много добре и ще съм му благодарен а след време ще го преинсталирам. Благодаря предварително :). Извинявам се предварително ако мястото на тази тема не е тука! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като забие изключва ли сам компютъра . Погледнете си температурите да не би да няма натоварване на процесора . Също така проверете в Task Manager кой процес колко товари а ако се съмнявате че е вирус просто сканирайте с FRST и публикувайте двата лога и колегите от HJT ще помогнат когато се освободят . Ако се окажи хардуерен проблем съвета ми е не бързайте за преинсталация а направо бегом към най-близкия сервиз да му направят профилактика и диагностика. По принцип подобни проблеми се срещат с охладителя като са високи температурите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като забие изключва ли сам компютъра . Погледнете си температурите да не би да няма натоварване на процесора . Също така проверете в Task Manager кой процес колко товари а ако се съмнявате че е вирус просто сканирайте с FRST и публикувайте двата лога и колегите от HJT ще помогнат когато се освободят . Ако се окажи хардуерен проблем съвета ми е не бързайте за преинсталация а направо бегом към най-близкия сервиз да му направят профилактика и диагностика. По принцип подобни проблеми се срещат с охладителя като са високи температурите

Тука ли трябва да кача лога от FRST? И не, не ми се изключва когато стане това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/

Правиш тема и там публикуваш логовете и ако колегите намерят вирус ще ти дадът специализирани инструменти за премахване. По принцип трябва да изключва сам ноо незнам от какво е може и вирус да е ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/forums/forum/137-премахване-на-зловреден-софтуер-hijackthis-логове/

Правиш тема и там публикуваш логовете и ако колегите намерят вирус ще ти дадът специализирани инструменти за премахване. По принцип трябва да изключва сам ноо незнам от какво е може и вирус да е ...

Еми аз мисля че го открих, сложих си притурката за процесора и се видя че нещо натоварва централният процесор и сега пълно сканиране с аваст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване