Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Интернет от компютъра на Нокиа 515

borisfx

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да попитам дали е възможно по някакъв начин да получа Интернет на телефона си Нокиа 515, от компютъра, посредством USB кабелна връзка. Телефона няма WiFi.

Т.е. на компютъра си имам Интернет и искам да го пусна към телефона по USB кабел. Възможно ли е или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ?

Да теглиш приложения ли ?

Аз също искам да попитам нещо.

Има ли някаква програма която да превърне един стар телефон nokia (със symbian) във bluetooth headset. ?

Телефона има bluetooth.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма не правите и грам усилие да потърсите Вие , ей така за кеф ето к'во кзава гугъл по двата въпроса.

цък1

цък2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма не правите и грам усилие да потърсите Вие , ей така за кеф ето к'во кзава гугъл по двата въпроса.

цък1

цък2

А ти случайно да забелязваш че аз питам в БЪЛГАРСКИ форум на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК. Защо ми даваш някакви връзки към ЧУЖДИ форуми на ЧУЖД език. Ами аз ако знаех чужд език, щях направо да питам в някой чужд форум, щото там поне отговарят явно, а не дават разни връзки към български форуми. След като питам в български форум, на български език значи не знам езика на който ти си ми дал разни връзки и това което си дал е напълно безполезно като отговор.

Ако искаш да помогнеш моля да ми отговориш на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК тъй като това все пак е официалния език на този форум. Ако ще ми размяташ разни връзки на непознат, чудж език, по-добре си мълчи.

Аман от разбирачи, които вместо на обяснят нещо на чист български език, се правят на много отворени, като дават връзки към чуждоезични форуми, явно да покажат че знаят чужди езици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти случайно да забелязваш че аз питам в БЪЛГАРСКИ форум на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК. Защо ми даваш някакви връзки към ЧУЖДИ форуми на ЧУЖД език. Ами аз ако знаех чужд език, щях направо да питам в някой чужд форум, щото там поне отговарят явно, а не дават разни връзки към български форуми. След като питам в български форум, на български език значи не знам езика на който ти си ми дал разни връзки и това което си дал е напълно безполезно като отговор.

Ако искаш да помогнеш моля да ми отговориш на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК тъй като това все пак е официалния език на този форум. Ако ще ми размяташ разни връзки на непознат, чудж език, по-добре си мълчи.

Аман от разбирачи, които вместо на обяснят нещо на чист български език, се правят на много отворени, като дават връзки към чуждоезични форуми, явно да покажат че знаят чужди езици.

Да разбирам значи ,че предварително сте се заинтересовали и сте потърсили на български език , преди да питате тук в форума ? Или просто е по-лесно да драснем два,три реда тука и да чакаме някой да ни реши проблема? И да може да съм Ви смъмрил леко в горния ми пост , но все пак съм си направил труда да потърся нещо и да го споделя тук с вас нали така.След като не знаете чужд език , защо не споделихте при самото запитване (на български език че да Ви разберем и ние).

Лека и спокойна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване