Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся музикален плеър за Nokia 225 Dual Sim

Relic_hunter

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам Nokia 225 Dual Sim. Като цяло съм доволен от телефона, но плеъра не става. Когато пусна плеъра ми зарежда

абсолютно всичко (мелодии за смс, voice records и т.н.) а аз искам само песните. Или пък искам да махна определена песен

от списъка и да си оставя да слушам само тея които съм избрал - пак няма такава опция. Търсих в гугъл специално за теглене

на плеъри, но така и не намерих. Има само за андроид и други.
Може ли да ми препоръчате сайт за теглене на такива работи или конкретно имена на плеъри, които да изтегля да пробвам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моделът няма операционна система, не поддържа и java. Как всъщност очакваш да му инсталираш плеър?!?...

Това, което виждам евентуално като възможност, е да си организираш песните в плейлисти, и чрез тях да управляваш какво да слушаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане. Та този телефон даже Java не поддържа: Nokia 225

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този плейър идеален ли е за сматрфон Samsung Galaxy young https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jayuins.mp3p вградения плейър взе да ми омръзва и дали този ще разчита песните от картата с памет ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво не му харесваш на вградения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване