Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дисплея на iPhone 4 не реагира

Стоян Дамянов

Препоръчан отговор

А поради каква причина се е получило това нещо? Да не би телефона да е удрян, изпускан, тръскан?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двата бутона заедно за 10 секунди и ще се рестартира.

:) Благодаря много !!!

Готов е. Заработи като чисто нов.  ;)

А поради каква причина се е получило това нещо? Да не би телефона да е удрян, изпускан, тръскан?

Не знам. На детето ми е. Сега се прибра от училище и реве, че телефона не работи, но вече всичко е на ред.

Благодаря много за бързата и компетентна  реакция :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По същата причина поради която си рестартирвате по три път на ден андройдите. Само че при iOS се иска да си доста упорит за да постигнеш успех да ти увисне ОС. Задължително и джел трябва да има щом стига до момент да зависне и екрана да не отговаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По същата причина поради която си рестартирвате по три път на ден андройдите. Само че при iOS се иска да си доста упорит за да постигнеш успех да ти увисне ОС. Задължително и джел трябва да има щом стига до момент да зависне и екрана да не отговаря.

Интересно защо моя андроид не съм го рестартирал от както го купих през Септември....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо моя андроид не съм го рестартирал от както го купих през Септември....

Верно е. Моя е от февруари месец и не съм го рестартирал умишлено. Само когато му сменям сим картата или SD картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твоя и на още няколко съфорумника са (сте) изключение на правилото за разлика от форум на андройд например. Нас пък от септември да ти се оплача друже ни убиха от ъпдейти и щем не щем рестартирваме. Иначе ще отиде година и ще раждяса power бутона ако ги няма тия ъпдейти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ми е Nokia Asha 200. Не използвам телефон с андроид. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаххахахааха, момче, моля те! Гледай си там BMW-тата и по-добре не ръси глупости тук ;)

(вече 1 година съм с андроид - нито веднъж не съм рестартирал телефона...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаххахахааха, момче, моля те! Гледай си там BMW-тата и по-добре не ръси глупости тук ;)

(вече 1 година съм с андроид - нито веднъж не съм рестартирал телефона...)

:wors: :wors: :wors:  Вярвам ти. Няма ъпдейти викаш цяла година. Нормално.

Ама какво правите в тема за iPhone ?

Нещо ще помагате ли или ... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък моите като направят 200 часа ги рестартирам :P 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:wors: :wors: :wors:  Вярвам ти. Няма ъпдейти викаш цяла година. Нормално.

Ама какво правите в тема за iPhone ?

Нещо ще помагате ли или ... ?

Хаххахаах, няма ъпдейти ,защото няма проблеми :D

Темата попадна случайно, беше на първата страница във форума...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаххахаах, няма ъпдейти ,защото няма проблеми :D

Темата попадна случайно, беше на първата страница във форума...

Радвам се щом няма, макар че ме съмнява ! Това да се чува.

И на мен доста ми попадат теми с андройд на първа страница ама изобщо не влизам защото ни има какво да кажа ни за какво да питам като Емо Костов например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване