Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с батерията на Lenovo A536

Господин Бинев

Препоръчан отговор

Привет! Вчера ми пристигна Lenovo A536 от emag. Разгледах го за точно 5 минути. Включих го да се зарежда. Нямаше ме два часа, след това се върнах и го извадих... излезнах навън, беше с мен около 2 часа, и да си правихме снимки с едни приятели, за най-много час. Като се прибрах, отново го включих да се зарежда, беше 20:20. Сутринта в 07:30 го извадих, беше на 100% батерията. На училище беше с мен 4 часа и нещо, аз да съм го ползвал 2 часа за леки игри и WiFi. Както казах, след 4 часа в 11 и нещо, вече бяха останали само 45 процента... върнах се вкъщи, изтощих го на 0% отново го пуснах да се зарежда... Продължи 4 часа... и сега е изваден от 4 часа и e на 52%, през тези 4 часа съм имал 40 минути интернет, през wifi и 20 минути чисто, игри като subway surfers... Направил съм една софтуерна актулизация, не съм сигурен дали тя е повлиала за този толкова бърз спат в батерията.. Искам да падат, по-бавно процентите.. Помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Вчера ми пристигна Lenovo A536 от emag. Разгледах го за точно 5 минути. Включих го да се зарежда. Нямаше ме два часа, след това се върнах и го извадих... излезнах навън, беше с мен около 2 часа, и да си правихме снимки с едни приятели, за най-много час. Като се прибрах, отново го включих да се зарежда, беше 20:20. Сутринта в 07:30 го извадих, беше на 100% батерията. На училище беше с мен 4 часа и нещо, аз да съм го ползвал 2 часа за леки игри и WiFi. Както казах, след 4 часа в 11 и нещо, вече бяха останали само 45 процента... върнах се вкъщи, изтощих го на 0% отново го пуснах да се зарежда... Продължи 4 часа... и сега е изваден от 4 часа и e на 52%, през тези 4 часа съм имал 40 минути интернет, през wifi и 20 минути чисто, игри като subway surfers... Направил съм една софтуерна актулизация, не съм сигурен дали тя е повлиала за този толкова бърз спат в батерията.. Искам да падат, по-бавно процентите.. Помощ!

Изтощи тотално телефона и следващия път не го барай докато не се зареди на 100%.

Батерята малко трябва да се разреди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтощи тотално телефона и следващия път не го барай докато не се зареди на 100%.

Батерята малко трябва да се разреди.

Вече съм направил това веднъж, още колко пъти трябва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм направил това веднъж, още колко пъти трябва ?

общо 3 пъти, след това ще стигне максималния си капацитет... и защо не си взе нещо с по голяма батерия - примерно  p780 или s860, от 2000mAh батерия не чакай чудеса... като искаш батерията да пада бавно, го ползвай само за разговори или си купи http://www.emag.bg/universalna-v-nshna-baterija-a-7800-mah-bjala-apby19/pd/D9MF6BBBM/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След третия разряд определено стана доста по-бавно падането на батерията. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте!
И аз имам проблем със същия модел телефон.Вече на 2 пъти иска някаква парола,докато е включен(т.е.това не е паролата на сим-картата).
Първият път го занесах в офис на Мтел ,където го ресетнаха.Инсталирах всички приложения наново и 2 дена
по-късно ,отново същата работа....Има ли някой представа каква е тая парола и защо изобщо се появява?Възможво ли е да е вирус?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване