Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Драйвъри за Windows 7 Ultimate x64.

Препоръчан отговор

Здравейте, мъча се от доста време с инсталирането на FIFA 14, но когато я инсталирам просто ми крашва. Натискам на exe.-то и нищо.. FIFA 14 спря да работи. Според мен най-вероятният проблем е неактуални драйвъри. Изтегли всичко от сайта на производителя на дъното и го инсталирах, но уви фифата продължава да крашва. Инсталирах и драйвъри за видео картата чрез Nvidia Expirience или нещо подобно.

Въпросът ми е може ли да ми потърсите най-новите драйвъри или да ми препоръчате програма.. Пробвах с Driver Genius, но не иска да ми ги изтегли. Сам не мога. Предадох се просто. Търсих търсих, но нищо не намерих..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е видео картата?Други игри крашва ли ,и защо си мислиш ,че е от драйвера?Опита ли да изтеглиш от официалния сайт драйвер?Само с тази игра ли имаш проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е видео картата?Други игри крашва ли ,и защо си мислиш ,че е от драйвера?Опита ли да изтеглиш от официалния сайт драйвер?Само с тази игра ли имаш проблем ?

Nvidia GeForce GTX 760 Direcu II е видео картата. Не съм пробвал с други игри. Драйверите ги изтеглих от официалния сайт. Не съм сигурен дали са всички и дали са актуални  затова питам вас. В момента тегля Assassin's Creed Unity.

Ако смяташ, че не е от драйвърите ще съм ти много благодарен ако ми помогнеш :)

В описанието ми е конфигурацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.guru3d.com/files-categories/videocards-nvidia-geforce-vista-|-7.htm             пробвай някой от тези драйвери .И картата ти е АСУС  с чип на Нвидия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно игричката да е съвсем оригинална или официална?

Не съм много сигурен какво трябва да отговоря, но мисля че се досещате.

http://www.guru3d.com/files-categories/videocards-nvidia-geforce-vista-|-7.htm             пробвай някой от тези драйвери .И картата ти е АСУС  с чип на Нвидия

Точно този имам инсталиран.

Някакви други предложения ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в по-предишна тема, където имахте проблем, занесохте ли компютъра на сервиз да му се направи профилактика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в по-предишна тема, където имахте проблем, занесохте ли компютъра на сервиз да му се направи профилактика?

Не почистихме си го сами и се оправи. 

П.п Фифата си върви перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не почистихме си го сами и се оправи. 

П.п Фифата си върви перфектно.

Как така Fifa 14 върви перфектно, а при пускането излисва надписа:" Fifa спря да работи"?

И как почистихте компютъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със метлата  :D

Ти се шегуваш, но и на такъв случай съм попадал.Бях намерил парче от метла увито около вентилатора на процесора. Другата фрапираща случка беше компютъра е сложен целия в найлон, за да не влизали хлебарки вътре в него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти се шегуваш, но и на такъв случай съм попадал.Бях намерил парче от метла увито около вентилатора на процесора. Другата фрапираща случка беше компютъра е сложен целия в найлон, за да не влизали хлебарки вътре в него.

Продухах го с компресор и с четчица изчистих вентилаторите. Това е. Актуализирах всички подобрения от операционната система и играта тръгна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продухах го с компресор и с четчица изчистих вентилаторите. Това е. Актуализирах всички подобрения от операционната система и играта тръгна.

Добре, за всеки случай си инсталирай програмата AIDA или Speccy и виж как стоят нещата с температурите в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване