Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със звука на Lenovo T60

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам следния проблем, при изпускането на споменатото Леново, се прецака хард диска. Днес го смених и му сложих Win Xp, но ето че идва и проблема със звука. Не се чува изобщо, а е усилен на максимум, когато свържа с буфера и двете ги усиля пак на максимум се чува едвам едва, но все пак се чува нещо ! Пробвах и с линукс, но и там е същата работа. Преди това си работеше идеално, но пък не му бях пипал софтуера (просто защото нямаше нужда). Та мисълта ми е дали е от драйвер, но пробвах с различни версии от сайта им, но не става, или е от самото падане? Някой, идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам следния проблем, при изпускането на споменатото Леново, се прецака хард диска. Днес го смених и му сложих Win Xp, но ето че идва и проблема със звука. Не се чува изобщо, а е усилен на максимум, когато свържа с буфера и двете ги усиля пак на максимум се чува едвам едва, но все пак се чува нещо ! Пробвах и с линукс, но и там е същата работа. Преди това си работеше идеално, но пък не му бях пипал софтуера (просто защото нямаше нужда). Та мисълта ми е дали е от драйвер, но пробвах с различни версии от сайта им, но не става, или е от самото падане? Някой, идеи ?

Да, може от падането да се е прекъснало/разместило нещо.

Още като чух че е падал си помислих че е мъртъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като си изпускал лаптопа при което се е повредил хард диска как може да мислиш, че е от драйвер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване