Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента.../ Коледни камбанки /

shefkata

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

:D много бяга, а? :D

Нека бяга.

Аз съм на възраст вече и няма да я гоня .

Лежа сега и си зяпам турския сериал по бТВ :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека бяга.

Аз съм на възраст вече и няма да я гоня .

Лежа сега и си зяпам турския сериал по бТВ :P

аз пък шъ спъ че се опих и звездите ще ми се получат размазани :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ади да ви елфна и вас :)

ATT00003.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък шъ спъ че се опих и звездите ще ми се получат размазани :whist:

От както съм дошъл в Сф не съм близвал дори бира , камо ли нещо друго , съдържащо алкохол :lock:

Серията ми свърши , сега ще позяпам "господарите" и след това и аз ще спя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези цигари ги пушеше дядо ми

бяха без филтър

един ден, явно искайки да ме забавлява, ми показа следния фокус: С-то го закръгли и го нарисува на слънце, а Л-то му сложи една черта и го направи на Д. И се получи Дънце.

Аз така и не разбрах хумора..............

Пушил съм ги,пушил съм и слънце с филтър,ама бяха гадни.

Обикновено пушех червено боро,слънцето-дизел(без филтър значи "дизел",че ти като не пушиш може да не знаеш) ми беше като на беройския пуретките-за десерт.

Имах един приятел,Тони,пишман алпинист и неподражаема терца.Той ме светна за фантастичният кеф от кубински черен ром и цигарка слънце-дизел на дъжд и джин с лимон и цигарка слънце-дизел в гореща звездна лятна нощ.

На нас дъртаците хумора ни е все такъв-неразбираем за подрастващите... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси! Ти рече и отсече...

Ми де да знам, че ще елфкаш... Отсъствам в сюблимни моменти. Ти фнимавай с Доктора и елфкането... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ади да ви елфна и вас :)

ATT00003.gif

:D то, в тази тема е опасно подобно елфкане :D

будни сме

кучето е разходено

всички са закусили

аз съм си изпила и кафето

навън - стандарт. Мъгливо и мрачно.

все повече не ми се работи

днес основна задача да се занесе динозавър2 на ваксина че лекинко сме пропуснали тази процедура и мед.сестрата от даскалото се попиляла да звъни на личната

От както съм дошъл в Сф не съм близвал дори бира , камо ли нещо друго , съдържащо алкохол :lock:

тез софиянци за нищо не стават

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D то, в тази тема е опасно подобно елфкане :D

...

Ми де да знам, че ще елфкаш... Отсъствам в сюблимни моменти. Ти фнимавай с Доктора и елфкането... :D

Я да не плашите народните будители! Той, Доктора е безопасна игла, а освен него, тук няма кой да застраши елфиращия ми дивайс...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да не плашите народните будители! Той, Доктора е безопасна игла, а освен него, тук няма кой да застраши елфиращия ми дивайс...

Елфирай, елфирай, докато и някоя Снежанка не реши така да ни събужда... :drum2:

Бодителю! :D

Добро утро!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умувате ли го  :rolleyes:

Днес на метрото, една данъчна ще ми носи подарък.

Как я скалъпихме тая абсурдна сигуация :D , не е ясно, ама е факт  :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умувате ли го  :rolleyes:

Днес на метрото, една данъчна ще ми носи подарък.

Как я скалъпихме тая абсурдна сигуация :D , не е ясно, ама е факт  :clown:

то, само на теб още не ти е станало ясно щот си шматка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е само ако са разкрасяващи процедури. Тогава имате даян, спор няма. Ама за останалите неща и за минимална болка надувате гайдата.

Милият той! Като знам как мъжете се страхувате дори от зъболекаря, ама го правите тихичко, за да не ви разберат колко ви е страх... Мани-мани...

п.п. Не знам с какво да сравня болката при раждане, но лично моето усещане беше, че ако в този момент зъболекар работи с машинка всичките ми зъби едновременно - дори няма да го усетя. И това трае с часове. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то, само на теб още не ти е станало ясно щот си шматка

Че съм шматка, никога не съм отричала.

Че съм тотално у гъбите, също.

Че малко се провали плана обаче и излезе от руслото на основния замисъл, аз не съм виновна.

Но пък ще му се реванширам на Док. ОБЕЩАВАМ  :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че съм шматка, никога не съм отричала.

Че съм тотално у гъбите, също.

Че малко се провали плана обаче и излезе от руслото на основния замисъл, аз не съм виновна.

Но пък ще му се реванширам на Док. ОБЕЩАВАМ  :baby:

ае, ти ли заключи вратата и остави Касъров навън?

10300889_885915784766045_308390480497086

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ае, ти ли заключи вратата и остави Касъров навън?

10300889_885915784766045_308390480497086

Аз. Там му е мястото на Касъров, щом се затрива и той за толкоз много време  :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз. Там му е мястото на Касъров, щом се затрива и той за толкоз много време  

замръзнал му носъ :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

замръзнал му носъ :lol6:

Ми за другия път да знае, да се не губи  :D  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Милият той! Като знам как мъжете се страхувате дори от зъболекаря, ама го правите тихичко, за да не ви разберат колко ви е страх... Мани-мани...

п.п. Не знам с какво да сравня болката при раждане, но лично моето усещане беше, че ако в този момент зъболекар работи с машинка всичките ми зъби едновременно - дори няма да го усетя. И това трае с часове. ;)

Ах милата, това ли си имала предвид ! То остана и друг да ви върши тая работа и за вас само да се гримирвате по 24/7

п.п. в тая тема трябва и да се мисли не само да се пиши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доктора се вясна и изчезна без да пише... Кво му правите на човека в тая София бре... :D

Ах милата, това ли си имала предвид ! То остана и друг да ви върши тая работа и за вас само да се гримирвате по 24/7

п.п. в тая тема трябва и да се мисли не само да се пиши.

Аз съм съвсем сериозна, нищо че е в тази тема, за да не разводняваме излишно в здравната тема. Не се заблуждавай от това, че го правя с усмивка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ади ся, шсе изпозастрелят за едно болене. Ас пък най-малко изтрайвам на болка. Кат ме боли и пищъ. Кат пищъ и ми минава по малко.

Доктора се вясна и изчезна без да пише... Кво му правите на човека в тая София бре... :D

...

Номера му правят! Ей това му правят...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми той пък другия път като отива при столичани, да не им показва с какъв багажник тръгва...

Взе им страха преди да тръгне... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсят си го явно. Тия хора не четат ли как после се проверява за хемороиди, простати,някакви там секрети ...

Ще гледат надолу и намръщено много скоро. (като ония нахален циганин пред спешния де не си чакал реда)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване