Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Драйвери за нокиа лумиа 510

chukchalana

Препоръчан отговор

Зравейте, 

обръщам се с молба за информация. Когато се опитвам да инсталирам  subway surfs  на телефона си - нокиа лумиа 510 ми изписва, че нямам драйвери. И за други игри е същото. Какво мога да направя, за да си инсталирам игри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да я подкарате на този модел, просто е старичък и не знам дали се поддържа, а и хардуера е ужасно слаб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте, 

обръщам се с молба за информация. Когато се опитвам да инсталирам  subway surfs  на телефона си - нокиа лумиа 510 ми изписва, че нямам драйвери. И за други игри е същото. Какво мога да направя, за да си инсталирам игри?

Сигурен ли си че изписва липсващи драйвери ?

Просто телефона е стар, слаб, и не се подържа вече, поради причината че е със най-старата версия на windows phone (от новата ера).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи фактори ресет, но за игрите няма как да тръгнат, поне не и по-новите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този телефон е направен за бизнес, а не за игри.

Не можете да играете игри на него, това е една от първите лумий, и предназначението й не е игри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сигурна съм. А може ли да се инсталира по- нова версия на ОС?

Не, телефона си е направен за mango версята на windows phone.

П.П. Малко прекалих със телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха - не че ми е ясно какво е това  mango версия, но разбрах каквото ми трябваше. Много ви благодаря и весели празници  :)

Mango версия - Windows phone 7.5 Mango.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mango версия - Windows phone 7.5 Mango.

Според gsmarena телефона е с версия 7.8

Microsoft Windows Phone 7.8

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_510-5069.php

Както и да е това не е от особено значение, след като хардуера е слаб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според gsmarena телефона е с версия 7.8

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_510-5069.php

Както и да е това не е от особено значение, след като хардуера е слаб

Аз гледах от phonearena.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Андроид, марка самсунг, до 100-150 лв.

За игри отдели едно 500-600лв или пък ако искал нещо за игри а не идиотщини си вземи PS vita.

Аз повече харесвам Asus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване