Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Закупуване на PS3 Slim 120/160,250 gb

muhatacece

Препоръчан отговор

Здравейте, тъй като с тия 250 лева, които имам осъзнах, че няма да мога да си направя мощен компа за по-тежките игри реших да си купя тая конзола, та имам въпроси относно нея. Каква е по-добре да си я купя ? Хакната с Rogero, Habib и т.н, или да не е хакната ? До колкото четох, че винаги има риск от бан, какво представлява този бан ? Да не можеш да играеш игри ли кво ? И к'во ми е предимството от това, че е хакната ? Мога да дърпам игри от нета на вътрешния диск ? От къде мога да ги дърпам ? И как мога да играя онлайн ? С оригиналната игра, или пак мога да си цъкам без нея онлайн ? И какви са рисковете от това, че е хакната ? Абе изобщо питам, кое е по-удобно и безпоасно, хакната или не. Знам, че пиша разбъркано, но мисля че се разбира 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е банната не можеш да влизаш в мрежата на Playstation Network , да теглиш ъпдейти и демота за игрите, както и да играеш онлайн.

Когато купуваш конзола втора употреба съществува риска вече да е банната дори и в момента да не е с хак.

Предимствата на хака е че можеш да играеш пиратски игри на конзолата, недостатъка е че е само въпрос на време да получиш бан.

Мен ако питаш най-добре е да си играеш оригинални игри на нехакната конзола. Цените на игрите втора употреба за PS3 не са високи, а и като ти омръзне играта винаги можеш да я пуснеш за продажба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението на Ined, в момента игрите за 3ката се намират много евтино втора ръка, а така ще можеш да ги играеш и онлайн, без да се притесняваш от бан. Това разбира се е добро решение, ако играеш 3-4-5 игри и си ги накупиш втора ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване