Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изчезване на 8гб след упгрейд

gushev

Препоръчан отговор

Здравейте,днес когато реших да изключа лаптопа(ThinkPad T430 Win 7Pro)ми изписа че почва да упгрейдва от 1 до 180.След 2 часа се изключи.Като го включих после видях че нямам 8 гб от хард C където е Уиндоуса.Има и друг проблем.Няколко пъти Google Chrome се рестартира сама и след това иска вписване и едно постоянно изкачане на реклами.Дали е вирус според вас и има ли нужда от преинсталация?Благодаря ви предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Ако си пуснал да се дръпнат всички Update на Windows до момента е нормално да се вземат 8 гигабайта от хард диска.

2. Колкото до проблема с Google Chrom и рекламите може да пуснеш отделна тема в антивирусния раздел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,днес когато реших да изключа лаптопа(ThinkPad T430 Win 7Pro)ми изписа че почва да упгрейдва от 1 до 180.След 2 часа се изключи.Като го включих после видях че нямам 8 гб от хард C където е Уиндоуса.Има и друг проблем.Няколко пъти Google Chrome се рестартира сама и след това иска вписване и едно постоянно изкачане на реклами.Дали е вирус според вас и има ли нужда от преинсталация?Благодаря ви предварително :)

Никаква преинсталация не ти е нужна, всичките ъпдейти заемат горе долу толкова място (както Emokostov каза), на мен ми заема средно 6 гб всеки път.

А колкото до google chrome когато инсталираш някакви програми внимавай и какво инсталираш, точно от там идват тези тонове от реклами.

Внимателно гледаш следващото прозорче след като натиснеш "Next" и ако видиш нещо като добавка махаш тикчето или натискаш costume и махаш тикчетата за рекламите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам ама ми е странно ;)

Не му мисли, ако имаш място (каквото вече и аз нямам заради windows phone sdk), дори и малко в C:/, не е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване