Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безплатна програма аналог на Адобе

nikolaustirol

Препоръчан отговор

Търся програма с която мога да редактирам файловете pdf. Безплатна, разбира се. ;)

Foxit Reader 7.0.6 Build 1126

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен нещо не съм я пробвал , но изглежда добре официален сайт http://www.pdfill.com/линк за сваляне  http://download.cnet.com/PDFill-PDF-Editor/3000-18497_4-10295757.html?part=dl-&subj=dl&tag=button

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатна програма за редакция на PDF няма. Повярвай ми, търсил съм. Можеш обаче безплатно да "печаташ" PDF с подходяща програма. Създаваш си Word документ или каквото искаш и го запазваш като PDF. Като искаш да редактираш - редактираш Word документа и отново го прехвърляш в PDF. Една такава програма-принтер на PDF е doPDF. За директно редактиране - Foxit Phantom. Не е безплатен. Обаче при онези с превръзката на окото се намира и без пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче при онези с превръзката на окото не можеш да намериш нищо, защото Франция им прати полиция  

офф :\\

Е че защо Франсетата? Пиратите беха в Швеция...

Отделно все още са на линия, просто домейна е с новото разширение за Коста Рика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На същото мнение съм.Безплатна програма за редакция на PDF няма.А ако все пак има е смотана.ABBY Fine Reader може на word файл да си ги направиш.Става все по-добра таз програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатна няма. Този ABBYY e популярен в България, може би поради руския си произход, но ако ти трябва програма за едит и мениджмънт на много пдф файлове, препоръчвам Revu Bluebeam. Особено ако файловете съдържат архитектурни планове в огромни формати на листа. Иначе Acrobat Pro си е перфектен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване