Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички,

Реших да си купя лаптоп втора употреба, защото не ми се дават 1000лв за нов а и също така нямах намерение да сменям моя, но вече не му работят някои главни копчета (лев и десен CTRL и ALT, backspace и централния Enter), а ми искат 100лв за смяна, батерията и зарядното едвам са живи и общо взето съм го купил преди 8 години :D. Желая по възможност да има параметри за ИГРИ, тоест не ми трябва бизнес лаптоп. Отделил съм сума от 350-400лв. Знам, че е рисковано да купувам втора ръка, но така съм преценил и моля да няма свързани коментари с това. Не разбирам от лаптопи, но съм харесал няколко от интернет и затова пускам тази тема и моля да ме насочите към правилния избор дори да не е от мойте варианти. А ето това са те :        

Благодаря предварително, и моля да ме извините ако темата не е в правилния отдел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително, и моля да ме извините ако темата не е в правилния отдел. 

Следващия път вместо да се извинявате разгледайте наличните раздели. И не пускайте две еднакви теми!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващия път вместо да се извинявате разгледайте наличните раздели. И не пускайте две еднакви теми!

Без да искам, тъкмо бях на път да изтрия предната.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито един от посочените лаптопи не стават за относително съвременни игри. Тези с NVS 140/160 са най-добрите измежду посочените, но NVS140 е базирана на печално известната със своите многобройни дефекти серии 84/86 на Nvidia. 160 е базирано на 9-та серия, но Quadro картите без това не са за игри, а за CAD приложения.

Не знам какъв ти е лаптопа, но клавиатури може да се намерят втора ръка за по 20лв. И нови не са по 100лв, не знам кой ти иска за "ремонт" толкова. Вървят някъде около 40лв. Зависи от конкретен модел, марка. Ориентировъчно говоря.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто искам за цена до 400 лева лаптоп който е по съвместим за игри като параметри изцяло от друг за да не се объркам. Бихте ли ми дали някакви предложения ?    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те повечето лаптопи втора ръка за тези пари са с доста слаби вградени видеокарти. Това е единственото за тая сума с външна видеокарта, поне в този магазин. Не знам каква й е производителността и дали ще става за игри (каквито играете).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те повечето лаптопи втора ръка за тези пари са с доста слаби вградени видеокарти. Това е единственото за тая сума с външна видеокарта, поне в този магазин. Не знам каква й е производителността и дали ще става за игри (каквито играете).

http://www.rmania.net/laptopi-ibmlenovo--thinkpad-t400-t9400-1440x900-hd-3470-1097.html - Този не е ли със само 256 

mb videocard? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP EliteBook 8530 W   малко надхвърля бюджета но картата е 512мб/128 бит шина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички,

Реших да си купя лаптоп втора употреба, защото не ми се дават 

http://shop.itema-pg.com/product/1080/dell-latitude-e6410-i5-560m-4g.html - И с това трудно ще играеш игри, но определено е комбинация от добра марка, модел и добри параметри и най-важното , най-добрата видеокарта предложена дотук. Като изключим максимата, че лаптопа не е за игри , поне на книга , игри до към 2007 година ще можеш да играеш.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари няма какво да намериш за игри,най-много LoL на минимални да подкараш с 30 фрейма на този с 3470...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.