Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Притежавам Acer Aspire 5940.Свалих си допълнението към Iobit,което ъпдейтва драйвърите,след като видях,че повечето от тях са на повече от 2 години-реших да ги ъпдейтна.И може би тук ми беше голямата грешка :D Сега лаптопа стига само до логото на Acer,имам достъп до буут-менюто,харда си стои,но ОС не зарежда от него(Пробвах през SAFE MODE няма и помен,само бийп звуци..).

Излиза ми следното съобщение:

Broadcom UNDI PXE-2.1 v12.2.0

....

PXE-E61 : Media test failure,check cable

PXE-M0F : Exiting Broadcom PXE ROM

No bootable device -- 

Някакви предположения?Надявам се с преинстал да се оправи..иначе не знам  :huh:  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнява ме, че не от актуализиране на драйвър, а от оплескана файлова система на системния дял или дефектирал твърд диск/контролер се е получило това. В BIOS вижда ли се твърдият диск? Ако не се вижда - в сервиза. Ако се вижда - повреден MBR. Изгледай видеото и следвай стъпките му.

https://www.youtube.com/watch?v=9JFrmDubY5M

Редакция: Къде се появява това съобщение:
"Media test failure"

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами веднага след логото на Acer.Edit: За сега не е разпознавало Хард(беше на AHCI) смених го на IDE,но сега Уиндоус тръгва да зарежда,след това синио екранче  и уин repare се пуска,защото имало промяна в харда/софта(поне така пише).Преинстал или ?

Редактирано от Potrebitel12376 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай следното: върни на AHCI режима. Стартирай и веднага след логото на BIOS натисни клавиш Shift  и го дръж натиснат до зареждане на работния плот или показването на син екран. Ао е син екран, запиши причината за грешката (кода й). Тя е от типа 0хХХХХХХХХ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.