Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Купуване на игри чрез CashTerminal

D101149

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля да си вкарам 20 лева през CashTerminal в Steam, но разбрах, че ги вкарвало в Рубли (руската валута), но по ТВ-то чувам, че рублата падала.. Ще ми повлияе ли падането на рублата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 67
  • Създадено
  • Последен отговор

По-добре за теб. За 20лв. ще получиш повече рубли.

Според този сайт 20 BGN = 935.87 RUB

Можеш и да следиш в сайта на БНБ валутния курс. Умножаваш левовете по фиксинга за деня на рублата и ще разбереш колко рубли е това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да загубиш нищо, ще загубиш единствено таксата която cashterminal си взима за транзакцията.

П.П.Мисля че вече съм ти писал на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А случайно някой да знае за коледно на колко ще паднат игрите?

-85% -90% или повече. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи.. Днес отидох в един магазин с CashTerminal написах си ника и при зареждането ми пише, че няма такъв ник като моя и не може да ми намери ника, защо се получава така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи.. Днес отидох в един магазин с CashTerminal написах си ника и при зареждането ми пише, че няма такъв ник като моя и не може да ми намери ника, защо се получава така?

Пишеш ника с койото си се регистрирал!А не с този който си в момента.

Ако пък не стане явно пак има някакъв срив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано утре да работи както трябва, че ще изяде един крак. Ще си купя  - Going East и High Cargo DLC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пазарувах тия дни в рубли и се оказа, че вместо да платя 1.99 евро за една програма, платих 1.82 лева. Но все пак трябва да се прави на момента сметката колко ще ти излезе в рубли според курса за деня. Иначе просто ако днес вкараш 1000 рубли, утре може да се равняват на 800  и си на загуба, ако валутата ти е рубла, а не долар или евро. Но може и обратноото да стане, ако рублата все пак възвърне стойността си, което се и очаква, ако се върнем назад в нашето минало, когато днешните олигарси ни свиха паричките с подобни транзакции. Лева стигна 1800 за марка и бе фиксиран на 1000 през 1997 година. Това означаваше 80-90% загуба на стойност, ако си купил марки на 1800. А много хора така направиха в последния момент, подлъгани от събитията в България през зимата на 1997 година. Така, че лично аз очаквам рублата да почне своя възход, нефта също. И това ще стане много скоро, въпреки хитрите ходове на Обама с Кастро. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля някой от форума, който е от Варна ако може да ми гифтне ETS2 за 3,00 евро давам му парите на лично... Не разполагам с кредитна карта.. Пък това с рублите ще го чакам сигурно 2-3 дена, а промоцията ще отмине и ще я качат на 5 евро... Ако има някой навит от Варна да пише  :handshake:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля някой от форума, който е от Варна ако може да ми гифтне ETS2 за 3,00 евро давам му парите на лично... Не разполагам с кредитна карта.. Пък това с рублите ще го чакам сигурно 2-3 дена, а промоцията ще отмине и ще я качат на 5 евро... Ако има някой навит от Варна да пише  :handshake:

Споко! Промоцията ще е валидна до 2-ри януари. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да отмине промоцията. Все пак е коледна и преди коледа...изпревари ме...но в случая има още 31 часа до края. Аз бих препоръчал да се следи и f2p,  където обикновено след подобни промоции в STEAM,  се появяват още по-изгодни там. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да отмине промоцията. Все пак е коледна и преди коледа...изпревари ме...но в случая има още 31 часа до края. Аз бих препоръчал да се следи и f2p,  където обикновено след подобни промоции в STEAM,  се появяват още по-изгодни там. 

Само не разбрах как на TF2 (която е f2p) как има отстъпка ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самата игра е F2P, но към нея има разни пакове и екстри, които се купуват - ако искаш, де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Плевен не работят, ах майка му ........... баш когато трябва не работят тия шибани машини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самата игра е F2P, но към нея има разни пакове и екстри, които се купуват - ако искаш, де.

Знам, то нали аз имам 1200 часа на нея (дълга история).

Но тея пакове се купуват вътре в самата игра.

Може би е заради валве пакета (който няма да купа, де).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не те разбрах, но говорех за ETS2  в случая. А под f2p имах предвид fast2play.bg,  ама карай. Обикновено там пускат малко или много по-ниски цени от STEAM,  особено когато в STEAM  се опитват да ни лъжат с някакви мижави промоции, които уж са 60-80%, а всъщност играта може да се намери на много по-ниска цена. Аз последните 5-6 месеца от Steam  съм купил само Race On  за 2 лева, че ми липсваше Lada110,  a в f2p  продаваха само bundle  за 5-6 лева и не си заслужаваше. останалите игри съм взел от f2p,  а те никак не са малко - може би 25-30 броя и то все от по-скъпичките, които пък в STEAM  са поне поне още по две. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Закупуване на Euro Truck Simulator 2
Значи няма да мога да си купя играта от CashTerminal така ли?

СДЕЛКА НА ДЕНЯ! ПРИКЛЮЧВА СЛЕД 24:14:09

-85%
19,99€
2,99€
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Божеее...Ще ме накарате и аз да взема да си я купя тази игра. Какво толкова се е прехласнал народа по нея, нямам на идея. Разнасяш с камиона стока от точка А до точка Б. 

Знам ли...Може пък и да е интересно.  :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък толкова много исках тези DLC-та, днес 100 пъти се отбих до шибания терминал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък толкова много исках тези DLC-та, днес 100 пъти се отбих до шибания терминал. 

Ха, като мен когато преди 1 година cs:go беше някъде на 1 еврo :D

Аз по-точно се разходих с метрото натук насам, наляво надясно (обикалях си София 5 часа), но па си взех и доста интересни неща :D)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване