Премини към съдържанието
D101149

Купуване на игри чрез CashTerminal

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля да си вкарам 20 лева през CashTerminal в Steam, но разбрах, че ги вкарвало в Рубли (руската валута), но по ТВ-то чувам, че рублата падала.. Ще ми повлияе ли падането на рублата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре за теб. За 20лв. ще получиш повече рубли.

Според този сайт 20 BGN = 935.87 RUB

Можеш и да следиш в сайта на БНБ валутния курс. Умножаваш левовете по фиксинга за деня на рублата и ще разбереш колко рубли е това.

Редактирано от Пуканчо0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да загубиш нищо, ще загубиш единствено таксата която cashterminal си взима за транзакцията.

П.П.Мисля че вече съм ти писал на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно някой да знае за коледно на колко ще паднат игрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно някой да знае за коледно на колко ще паднат игрите?

-85% -90% или повече. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-85% -90% или повече. :)

Това прави 19,99 евро на максимум 5 евро така ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи.. Днес отидох в един магазин с CashTerminal написах си ника и при зареждането ми пише, че няма такъв ник като моя и не може да ми намери ника, защо се получава така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи.. Днес отидох в един магазин с CashTerminal написах си ника и при зареждането ми пише, че няма такъв ник като моя и не може да ми намери ника, защо се получава така?

Пишеш ника с койото си се регистрирал!А не с този който си в момента.

Ако пък не стане явно пак има някакъв срив.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано утре да работи както трябва, че ще изяде един крак. Ще си купя  - Going East и High Cargo DLC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пазарувах тия дни в рубли и се оказа, че вместо да платя 1.99 евро за една програма, платих 1.82 лева. Но все пак трябва да се прави на момента сметката колко ще ти излезе в рубли според курса за деня. Иначе просто ако днес вкараш 1000 рубли, утре може да се равняват на 800  и си на загуба, ако валутата ти е рубла, а не долар или евро. Но може и обратноото да стане, ако рублата все пак възвърне стойността си, което се и очаква, ако се върнем назад в нашето минало, когато днешните олигарси ни свиха паричките с подобни транзакции. Лева стигна 1800 за марка и бе фиксиран на 1000 през 1997 година. Това означаваше 80-90% загуба на стойност, ако си купил марки на 1800. А много хора така направиха в последния момент, подлъгани от събитията в България през зимата на 1997 година. Така, че лично аз очаквам рублата да почне своя възход, нефта също. И това ще стане много скоро, въпреки хитрите ходове на Обама с Кастро. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пиша името на Steam акаунта и не става.. :help wanted3: че ETS2-то е на 3$
Снимката не е моята, но пише същото

7776442w.jpg

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да помоля някой от форума, който е от Варна ако може да ми гифтне ETS2 за 3,00 евро давам му парите на лично... Не разполагам с кредитна карта.. Пък това с рублите ще го чакам сигурно 2-3 дена, а промоцията ще отмине и ще я качат на 5 евро... Ако има някой навит от Варна да пише  :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да помоля някой от форума, който е от Варна ако може да ми гифтне ETS2 за 3,00 евро давам му парите на лично... Не разполагам с кредитна карта.. Пък това с рублите ще го чакам сигурно 2-3 дена, а промоцията ще отмине и ще я качат на 5 евро... Ако има някой навит от Варна да пише  :handshake:

Споко! Промоцията ще е валидна до 2-ри януари. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да отмине промоцията. Все пак е коледна и преди коледа...изпревари ме...но в случая има още 31 часа до края. Аз бих препоръчал да се следи и f2p,  където обикновено след подобни промоции в STEAM,  се появяват още по-изгодни там. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да отмине промоцията. Все пак е коледна и преди коледа...изпревари ме...но в случая има още 31 часа до края. Аз бих препоръчал да се следи и f2p,  където обикновено след подобни промоции в STEAM,  се появяват още по-изгодни там. 

Само не разбрах как на TF2 (която е f2p) как има отстъпка ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата игра е F2P, но към нея има разни пакове и екстри, които се купуват - ако искаш, де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в Плевен не работят, ах майка му ........... баш когато трябва не работят тия шибани машини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата игра е F2P, но към нея има разни пакове и екстри, които се купуват - ако искаш, де.

Знам, то нали аз имам 1200 часа на нея (дълга история).

Но тея пакове се купуват вътре в самата игра.

Може би е заради валве пакета (който няма да купа, де).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не те разбрах, но говорех за ETS2  в случая. А под f2p имах предвид fast2play.bg,  ама карай. Обикновено там пускат малко или много по-ниски цени от STEAM,  особено когато в STEAM  се опитват да ни лъжат с някакви мижави промоции, които уж са 60-80%, а всъщност играта може да се намери на много по-ниска цена. Аз последните 5-6 месеца от Steam  съм купил само Race On  за 2 лева, че ми липсваше Lada110,  a в f2p  продаваха само bundle  за 5-6 лева и не си заслужаваше. останалите игри съм взел от f2p,  а те никак не са малко - може би 25-30 броя и то все от по-скъпичките, които пък в STEAM  са поне поне още по две. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупуване на Euro Truck Simulator 2
Значи няма да мога да си купя играта от CashTerminal така ли?

СДЕЛКА НА ДЕНЯ! ПРИКЛЮЧВА СЛЕД 24:14:09

-85%
19,99€
2,99€
Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божеее...Ще ме накарате и аз да взема да си я купя тази игра. Какво толкова се е прехласнал народа по нея, нямам на идея. Разнасяш с камиона стока от точка А до точка Б. 

Знам ли...Може пък и да е интересно.  :P

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък толкова много исках тези DLC-та, днес 100 пъти се отбих до шибания терминал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък толкова много исках тези DLC-та, днес 100 пъти се отбих до шибания терминал. 

Ха, като мен когато преди 1 година cs:go беше някъде на 1 еврo :D

Аз по-точно се разходих с метрото натук насам, наляво надясно (обикалях си София 5 часа), но па си взех и доста интересни неща :D)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.mmobomb.com/giveaway/  и тук още един сайт , но явно е много посещаван и поне на мен бавно ми го отваря    http://www.steamgifts.com/

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.