Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, смятам да си купувам нов монитор и се спрях на Dell U2713H. Ако някои го има или е работил на такъв, моля да сподели мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2713H или 2713HM? Аз имам втория и общо взето съм доволен.

Интересно защо администраторите са забранили линкове към Пик компютър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

H само. Пробвал ли си да играеш по-бързи игри на него, четох няколко ревюта че леко замазвал при по-бързи движения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри не съм пробвал, но се опасявам че забелязвам едно хоризонтално накъсване при HD-клипове с малко по-бързи движения. Всъщност тъкмо си мислех да пусна запитване дали това може да се оправи с някаква настройка/драйвър или пък някой от компонентите ми прави проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там можеш да прочетеш едно интересно според мен ревю. А има и други полезни неща в онзи сайт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dell_u2713h.htm - разгледайте ревюто. Може да ви даде някои насоки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех го вече. Монитора е перфектен, само трябва да свикна на LED подсветката. Пробвах го и на WOW не се усети да замазва картината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех го вече. Монитора е перфектен, само трябва да свикна на LED подсветката. Пробвах го и на WOW не се усети да замазва картината.

Това със замазването са разни трикчета от производителите...Повечето са с по 5-6 милисекунди,а са с обявени 7-8 и други,които са с 6,а реално са с 18-20...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.