Премини към съдържанието
vasil dikov

ASUS TRANSFORMER PAD TF103C ПРОБЛЕМ !

Препоръчан отговор

Закупих посоченият таблет за подарък преди 15 дни.Всичко беше наред когато го пробвах .На следващото пускане се актуализира а и направих акаунти,поща... и го загасих.След една седмица го пускам  и след като зареди до началния екран се явява предупреждение :THERMAL SHUTDOWN!И таблета се самоизключва!Не иска и не иска да тръгне постоянно се изключва !Прилагам и снимка:

Не мога и да дам заводски настройки,а по другия начин не знам как става за този модел.Не съм сигурен и дали е софт или хардуер!

post-355366-0-54501600-1418821673_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупих посоченият таблет за подарък преди 15 дни.Всичко беше наред когато го пробвах .На следващото пускане се актуализира а и направих акаунти,поща... и го загасих.След една седмица го пускам  и след като зареди до началния екран се явява предупреждение :THERMAL SHUTDOWN!И таблета се самоизключва!Не иска и не иска да тръгне постоянно се изключва !Прилагам и снимка:

Не мога и да дам заводски настройки,а по другия начин не знам как става за този модел.Не съм сигурен и дали е софт или хардуер!

Като е на 15 дни давай го на сервиз и не се мъчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.