Премини към съдържанието
Йордан Григоров

Samsung galaxy s3mini бързо падане на батерията

Препоръчан отговор

Добър ден , преди 3 дни си закупих телефона андроида е 4.2.2 модела GT i18200 , от 7 сутринта до 5 часа батерията е така. (вижте снимката) не е нормално за нов телефон с интернет умерено ползване и всичко което хаби батерия да е сведено до минимум и да е в това състояние .. sad.png ще съм благодарен ако някой каже от какво може да е и как да отстраня проблема sad.png

post-355374-0-46507800-1418834834_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия, от настройки съм задал Режим пестене на батерия, през повечето време го ползвам на GSM only( тоест не ползвам 3G-то) и за ден ми пада с около 30 процента при никакво ползване-1-2 разговора. Според мен всичко е нормално при теб, трябва всеки ден да се зарежда това е положението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, изразходваш батерията до края, после зареждаш и така 3-4 пъти.

Но за интернет, и ярък екран, трябва да го зареждаш всеки ден.

Чуй сега моя метод, когато не ползвам 3g-то го изключвам(1-во хаби ми батерята, 2-ро хаби ми се бързя нет), също и през деня го настройвам на най-ниската яркост защото така ем изглежда по-добре (като картина) ем не си личи че е леко мръсен, ем изразходва малко батерия, и попринцип съм си свикнал да си гледам по-тъмни екрани(очня ми каза че така било по-полезно за очите).

Успех. :)

П.П.Телефона е Nokia lumia 625 и Samsung galaxy s2 plus.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш колко ще изкара с "празна" иконка за батерията. Имам Нокия 220. Зареждам го до край през нощта и на другата вечер иконата показва празна батерия, но при това положение изкарва още 3-4 дни. Не си го обяснявам. От пълна до празна 1 ден, празна още 3-4, общо 4-5 дни. В началото мислех да го нося на ремонт, но вече му свикнах и не му се шашкам. Дори, когато изписука, че батерията е празна, пак държи почти цял ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия телефон и при мен пада бързо, например като го използвам само за да прочета някой pdf документ пада с 5 процента на 10 минути,пробвах какво ли не без успех. :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия телефон и при мен пада бързо, например като го използвам само за да прочета някой pdf документ пада с 5 процента на 10 минути,пробвах какво ли не без успех. :no-no:

Направи един скрийн да видим кое приложение дърпа най-много батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко време е батерията, много приложения ползващи нет едновременно(време, мейли и др) имаш ли? Понякога се случват странни неща, например след инсталиране на google keep батерията ми започна да пада адски бързо, след деинсталирането нещата се оправиха, нямам обяснение но е факт.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.