Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, нуждая се спешно от видео карта за 40 инчов тв res: 1920x1080.

Молбата ми е да ми кажте имали карта която да върши работа за хд филми и лърлд оф ларкрафт(батъл нет не привейт) като за играта не е необходимо високи детайли около и над медйум да ги даржи ще е супер, на цена от 150 200 лв нова или трябва втора ръка да се гледа лошото е че ми трябва бързо решение и най-доброто което може да се вземе...

пп.

не е за компа от подписа.

ох, компа е с 600 вата захранване за който е видеото, ако трябва нещо друго кажете

Редактирано от Nyarlathotep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи харектеристиките на компютъра(за целта може да се използва програма като speccy или aida64), също отворете компютъра и снимайте етикетчето върху захранваннето, да не се окаже китайска бомбичка със закъснител.

Също кажете модела на самата кутия, или я снимайте, да не се окаже че картата няма да се събере вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно да, мислех си за размерите на кутията и забравих днеска немога да ги видя не е при мен пц.

ЩЕ измерим и ще помислим за тази р9 270.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е продадена та я замених с 7850 която реално е 270. Всъщност в случая е даже по-качествената.

пс. За филмите и вградена графика върши работа или ако машината е стара (без) евтина за 60 лв. като HD5450.

В случая гледайте изискванията на играта която ви интересува. 

Препоръчителни: 

* Dual-core processor, such as the Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2
* 2 GB RAM (2 GB for Vista users)
* 3D graphics processor with Vertex and Pixel Shader capability with 256 MB NVIDIA® GeForce® 8600 or ATI Radeon™
* 2600 or better DirectX-compatible sound card or motherboard sound capability
* Broadband Internet connection
* Multi-button mouse with scroll wheel recommended

Това хич не ми звучи сериозно?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото ми е да покрива хд и играта, без значение каква е и най-евтината най-добре.

а си мислех за няква евтина от по новите серии тея са малко старички ако несе лъжа нали  :)

тая ми се струва голяма кутията е със средни размери утре ще ги измеря с точност.

Редактирано от Nyarlathotep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя новата серия е същата само и е сменена номерацията.  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да си вземеш  или тая Asus NVIDIA GeForce GTX 750 OC, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, VGA, Dust-Proof Fan или тая Gainward NVIDIA GeForce GTX 750 OC, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, VGA, Single Slot

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за материала симпатични са тея новичките ще ги помисля и тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне  ти отпада чуденката със размера на кутията  и  са  с малка консумация на ток. Особенно тая втората се е отрепала за мултимедия защото е с нископрофилен охладител и не ти заема  мястото на още един слот. За 200 лева нова 270-ка  няма да намериш защото те втора ръка вървят по толкова. Ето ти още една от тая серия ,че даже  влиза в бюджета ти MSI NVIDIA GeForce GTX 750 OC, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, VGA

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.