Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Случвало ли му се е на някой да му изчезне списъка с канали ?? Телевизора казва ,че няма намерени канали и иска автом. настройка след като му я дадеш ги намира . Добре ,че си имам файл с каналите ,вчера пак за малко ми показа това ,че няма намерени канали ,но се скри , обаче днес не се скри съобщението . Забелязах ,че днес идваха от кабелната в блока ни ,защото преди 1 седмица имаше няква авария . Телевизора е Samsung 32h5030

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се като за начало на доставчика си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Случвало ли му се е на някой да му изчезне списъка с канали ?? Телевизора казва ,че няма намерени канали и иска автом. настройка след като му я дадеш ги намира . Добре ,че си имам файл с каналите ,вчера пак за малко ми показа това ,че няма намерени канали ,но се скри , обаче днес не се скри съобщението . Забелязах ,че днес идваха от кабелната в блока ни ,защото преди 1 седмица имаше няква авария . Телевизора е Samsung 32h5030

Вие ефирна телевизия ли гледате или какво? Никъде не е споменато.Ако е от доставчик със сат приемник, то телевизора Ви нищо не е "забравил" а приемника. ТВ се намира на вход примерно "Скарт" или "HDMI. Какви канали могат да ви изчезнат от телевизора, когато последният работи на един от тези входове?Научете се да питате така, както трябва.Един ден хората ще ви разпитват за телевизора, за приемника и ред други неща, което е губене на тяхното и вашето време.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С обикновенна кабеларка съм без никакви приемници антената си е вкл. в тв-то и това е ,каналите са аналогови  .  Даваше черен екран и пишеше ,че  или антената е извадена или нз си какво и да се проверят тези неща . На тв-то имам закачен PS3 на HDMI DVI вход .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

С обикновенна кабеларка съм без никакви приемници антената си е вкл. в тв-то и това е ,каналите са аналогови  .  Даваше черен екран и пишеше ,че  или антената е извадена или нз си какво и да се проверят тези неща . На тв-то имам закачен PS3 на HDMI DVI вход .

Пост #2. Определено може да е от тях. Иначе паметта за запаметяване на каналите е енергонезависима и не виждам как могат да "изчезнат"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми нз до колкото четох паметта на каналите се запаметявала на някакъв чип , ако е изгорял  нямаше да се запаметяват изобщо . Също преди 1 седмица когато валя сняг в цяла Враца тока гаснеше и премигваха крушките и това ме наведе на мисълта от тогава нещо да му е станало ,но мисля ,че още тогава да е направил този номер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ми нз до колкото четох паметта на каналите се запаметявала на някакъв чип , ако е изгорял  нямаше да се запаметяват изобщо . Също преди 1 седмица когато валя сняг в цяла Враца тока гаснеше и премигваха крушките и това ме наведе на мисълта от тогава нещо да му е станало ,но мисля ,че още тогава да е направил този номер

Ако паметта на каналите е дефектирала, то няма да можете да ги ПРЕПРОГРАМИРАТЕ, както сте го направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.