Премини към съдържанието
batezerg

търся тесно специален специалист по c++

Препоръчан отговор

който иска да изкара добри пари за лесна проста работа нека да ми пише на лично  надявам се че в правилата на сайта никъде не пише че  предлагане на работа е забранено благодаря моля само коректни и сериозни хора дами пишат които знаят как да работят 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

който иска да изкара добри пари за лесна проста работа нека да ми пише на лично  надявам се че в правилата на сайта никъде не пише че  предлагане на работа е забранено благодаря моля само коректни и сериозни хора дами пишат които знаят как да работят 

Наеми си заедно с него и един учител по БЕЛ... Или вече си го наел, за да ти пише домашните работи и контролните?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наеми си заедно с него и един учител по БЕЛ... Или вече си го наел, за да ти пише домашните работи и контролните?

Аве май още не го е наел.

Аз се чудя кой себеуважаващ се специалист би се отнесъл към лапешка обява и да се надява и на добри пари.

Аз винаги се питам като стане дума за добри пари какво ли трябва да означава това. Поне един пример да даде за добри пари. 5-10-20 хил евро или повече. Какво трябва да се разбира под този израз !!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве май още не го е наел.

Аз се чудя кой себеуважаващ се специалист би се отнесъл към лапешка обява и да се надява и на добри пари.

Аз винаги се питам като стане дума за добри пари какво ли трябва да означава това. Поне един пример да даде за добри пари. 5-10-20 хил евро или повече. Какво трябва да се разбира под този израз !!!

отговорих ви на лично 

които е за интересуван да ми пише на личнo понеже правилата са много строги на форма 

наистина ми трябва човек който разбира от c++ това е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

надявам се че в правилата на сайта никъде не пише че  предлагане на работа е забранено

Не е забранено, но си има специален раздел за това. Пък и вече знаем за каква "работа" търсиш "специалист" ;) .

Докладвам темата.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.