Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да питам какъв може да е проблема ми с игрите .. Пускам дадена игра , почвам да играя и играя 2-3 мин и трябва да рестартирам компютъра .

Характеристики :

Дъно : Asrock b85m

Процесор : Intel core I5 3.3/3.7 Ghz

Видео : Nvidia 2 gb с охлаждане на Asus

Захранване към кутията : 600 W cooler master

Рам : 8gb corsair 1600 mhgz

Частите са чисто нови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери,Директ Х коректно инсталирани ли са?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , искам да питам какъв може да е проблема ми с игрите .. Пускам дадена игра , почвам да играя и играя 2-3 мин и трябва да рестартирам компютъра .

Характеристики :

Частите са чисто нови

Покажете снимка от Device Manager-а, както и температурите на компонентите (вероятно при сглобяването може някой охладител да не е сложен правилно)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото процесора държеше големи температури и му сложих Freezer 13 и сега е добре . Да коректно е инсталиран Direct X .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото процесора държеше големи температури и му сложих Freezer 13 и сега е добре . Да коректно е инсталиран Direct X .

Ако искате да Ви насочим точно къде може да е проблема Ви, дайте снимка от Device Manager, за да видим дали липсва някой драйвер, няма да  е зле и една снимка от Aida64 с температурите на компонентите, защото това "сега е добре" не ми говори нищо, а може да прегрява и видеото примерно...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Характеристики :

Частите са чисто нови

Какво трябва да значи "трябва да рестартирам компютъра" ? Ти ли го рестартираш или сам се рестартира ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с всяка игра ли се случва?

Изпълнете това,което иска от вас уважаемият Just Human...

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакаме отговори и на другите въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това device meniger ?

Даваш на старт меню, влизаш в контролния панел, даваш на система (system) и горе в ляво имаш меню от там избираш Device Manager (или мениджър на устройствата мисля, че беше). Като се отвори снимаш прозореца (както можеш) и ни показваш снимката (качваш я тук)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images.php?images/703/7791703y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/708/7791708T.jpg
Ето снимки от Device Manager и Aida64 

Редактирано от pitbulcho0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Device manager отваря ли се или целия комп забива е основното, защото ако нищо не работи става по-сложно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е нормално няма липсващи драйвери, температурите са наред. Може да пробвате с преинсталация на видеодрайвера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е нормално няма липсващи драйвери, температурите са наред. Може да пробвате с преинсталация на видеодрайвера

Направих го вече и windowsa смених и ефект 0 .. 

Device manager отваря ли се или целия комп забива е основното, защото ако нищо не работи става по-сложно

Отваря се всичко си е както трябва влизам да играя нещо и забива . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете един стрес тест с програмата AIDA64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е след като забие дали се отваря Device manager

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е след като забие дали се отваря Device manager

Не 

Направете един стрес тест с програмата AIDA64

50 C max 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече е зле :no-no:  защото може да са 1000 неща. Първо видеото - пусни някой video benchmark , ако забие включи видеокартата на дъното и се надявай и тогава да забива, иначе проблема е във видео картата. Пробвай и някое клипче от примерно youtube на HD. Може да пробваш и някой test за скорост на четене/запис за хард диска. Общо взето може да са 1000 причини. Пробвай и един reset на bios ..... Щом частите са нови може и нещо да не си вързал като хората. Тук вече си е въпрос на врачуване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече е зле :no-no:  защото може да са 1000 неща. Първо видеото - пусни някой video benchmark , ако забие включи видеокартата на дъното и се надявай и тогава да забива, иначе проблема е във видео картата. Пробвай и някое клипче от примерно youtube на HD. Може да пробваш и някой test за скорост на четене/запис за хард диска. Общо взето може да са 1000 причини. Пробвай и един reset на bios ..... Щом частите са нови може и нещо да не си вързал като хората. Тук вече си е въпрос на врачуване

Как се прави ресет на биоса ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре не се занимавай с това, защото може да стане по-зле. Пробвай другите неща. Пускай и други натоварващи програми и гледай дали няма да забие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз защо виждам проблем с Teredo Tunneling Pseudo Interface? Това е свързано с IPv6  доколкото чета информация в нета. Реши първо тоя проблем, пък след това другите неща. 

2014-12-18_223829.jpg

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз защо виждам проблем с Teredo Tunneling Pseudo Interface? Това е свързано с IPv6  доколкото чета информация в нета. Реши първо тоя проблем, пък след това другите неща. 

2014-12-18_223829.jpg

Съсредоточи се в игрите и не пиши неща, които не са ти ясни. Не се заяждам, а само констатирам и давам един безплатен съвет.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.