Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам нужда от помощ, искам да знам какво да ъпгрейдвам за да мога да stream-вам игри за да не ми сече и да бъде с по добро качество! Благодаря ви предварително.

Дънната платка е P5G41T-M LX3

post-284350-0-15392200-1418898536_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизате в сайта на Асус,производителя на дъното.И гледате какви процесори поддържа.Ако искате сериозен ъпгрейд,насочете се към процесорите в списъка,започващи с Q...

Но да ви кажа,не очаквайте чудеса.Ще се увеличи потреблението на ток.Може и други проблеми да има,особено ако трябва да обновявате БИОС на дъното.Тия процесори вече са само втора употреба,и честно казано,са остарели доста.

Най-добре се насочете към нова платформа.Ще можете да ползвате настоящата рам,кутия и хард-диск,ако е съвременен интерфейса му.Може би и захранването ще става за употреба.Отворете кутията и вижте какво е то.

Ще ви трябват дъно,процесор и видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стрийминга си има сериозни изисквания, трабва ти нова конфигурация. Аз лично "сериозен" стриймър в twitch с под клокърски i7 не съм виждал, даже гледам доста имат отделно гейминг и стрийм конфигурации. Не е лошо освен топ модел видеокарта да имаш отделно и нещо такова, че shadowplay-a и подобни в новите видеокарти са като вградените vga например - стават само да замажат положението ако нямаш отделна. Скъпа работа с две думи.

Редактирано от pecooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 720p без да ти сече   и да играеш  що годе грамотно  ще ти трябва поне това

GB H81-D3 /1150
I5-4430 3.0G/6MB/BOX/LGA1150
2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL9
PALIT GTX750TI STORMX OC 2G D5

Обща стойност - 845.29 лв. с ДДС

Или  еквивалента на АМД

2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL9
PALIT GTX750TI STORMX OC 2G D5
GB 990XA-UD3 /AMD 990X/AM3+
AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+

Обща стойност - 867.52 лв. с ДДС

Да обновяваш на сегашната си конфигурация  каквото щеш ще е само хвърляне пари на вятъра. Сегашния ти компютър струва не повече от 120 лева.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за коментарите и съветите! Май ще се насоча към нова конфигурация!

Трябва да си избера значи дъно,процесор и видеокарта.

Редактирано от Angel Tonchev Tomov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.