Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гришо Кръстев

Сваляне на приложения директно в SD Card(карта с памет). (GSM)

Препоръчан отговор

Здравейте ! Телефонът ми е LG-D320n. Когато свалям по-големи приложения или игри ми изписва "Грешка при изтеглянето на приложението, Няма достатъчно място на устройството". Как да направя, така че като свалям някое приложение/игра да се свалят директно в SD картата ми ? Рових се и в други форуми, но не открих решение на проблема. Моля някой който е запознат с "грешката" да хвърли едно рамо и ако съм на грешното място моля препратете ме .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Телефонът ми е LG-D320n. Когато свалям по-големи приложения или игри ми изписва "Грешка при изтеглянето на приложението, Няма достатъчно място на устройството". Как да направя, така че като свалям някое приложение/игра да се свалят директно в SD картата ми ? Рових се и в други форуми, но не открих решение на проблема. Моля някой който е запознат с "грешката" да хвърли едно рамо и ако съм на грешното място моля препратете ме .

Трябва да си оставиш повече място в телефона.Някои приложения могат да се инсталират в есди картата,за повечето телефона трябва да е руутнат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притеснявам се като го руутна да не се прецака ..  :/ Миналият ми телефон Sony Experia U го руутнах без да се притеснявам, че ще се прецака, защото всички казваха, че няма да му стане нищо, но също съм чувал , че LG-тата много трудно се руутват и ако не го руутна като хората ще ми трябва нов телефон .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      Н.А.Т. Хайде на купон с децата пред театър Плевен
    • от silfidan
      Здравейте. 
      Пратиха ми снимка през Скайп и сега тази снимка не мога да я изтрия от галерията ми в телефона. 
      Изтривам я. Тя изчезва и след секунди пак се появява в телефона ми на същото място в Галерия.
       Каква е причината? Как да я изтрия? Възможно ли е да е някаква скрита проследяваща програма или нещо подобно? Взех да се притеснявам...не е нормално да се изтрива и пак да се появява.
      Ще прикача какво пише в Подробности на снимката, които се появяват след като плъзна снимката нагоре....

• от ryapov
      Здравейте, малко история : купих си китайски телефон, като го включих си вкарах акаунта в гугъл, но НЕ ми свали контактите от там, та трябваше ръчно да ги въвеждам. Наистина нямаше никаква опция. Писах на търговеца и той ми изпрати друг телефон, който си работи супер.
      Сега за първиа телефон, има андроид 5.1 , искам да му кача андроид 7. Някой може ли да ми каже как да го направя ? Пробвах със сервиз, но не живея в България и нищо не направиха в сервиза. Искам да си кача по-нов андроид и моля за подробна консултация , стъпка по стъпка /ама наистина като за глупак/  как да го направя. И да се прецака телефона - голям праз, имам си работещ, но поне нещо ще науча.
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
  • Дарение

• Добави ново...