Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сравнение на видео карти.

Препоръчан отговор

Привет, 

Може ли някой да ме информира коя видео карта е по-добра за игри(графична мощ) от тези две на тези два лаптопа. 

1. Asus M51Kr

- (процесор) AMD Turion 64 X2 Mobile Technology 2.09
- (RAM) 3 GB
- (Видео Карта) ATI Radeon Graphics Processor / Internal DAC(400MHz) / Размер:512mb

2.  Lenovo ThinkPad T400 C2D T9400/3GB/160GB/14.1 1440x900/9-Cell/

- (процесор)  Intel Core 2 Duo / Т9400, Dual-Core, 2.53GHz, 1066MHz, 64-bit, 6MB
- (RAM) 3 GB DDR3
- (Видео Карта) 
Intel GMA 4500MHD

Знам, че и двете не са за предпочитане, но просто искам да ми ги сравните една с друга и да ми дадете малко информация. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много удобен сайт за такива неща:
Цък

Като и двете карти са трагично гърчави... За игри не може да става въпрос (освен старата CS)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леновото е по-добро като изработка и като процесор, иначе и двете карти не стават за игри освен ако не искаш да играеш игри отпреди 10 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според тоя сайт т400 има освен интелската и ati3470 с 256MB DDR3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мариян Николов
      Здравейте . Имам един въпрос, но първо да кажа какво имам сега като сетъп ,та имам конфигурация със следните компоненти : 
      дъно B450, процесор ryzen 5 3600 , 16 gb ram ,захранването е на EVGA 630 bronze+ и видио карта 1060 asus dual 6 gb.
      Искам да си добява М2 512 гб и да сменя видеото , но се колебая между 2070, 2070супер и 5700хт и към въпроса. Ще ми стигне ли захраванването за такъв тип карта и коя видео карта е най добре съотношение качество цена? Ще се цъкат шутърски игри на 144hz  най вероятно на  full hd , просто незнам дали могат да потдържат 2к на постоянни 144 кадъра с този билд и ако някой ползва от някоя от изброените карти ще бъда благодарен да сподели как върви на 2к. Предварително благодаря за съдействието

• от SashoTo11
      Искам да видя мнения,защото не съм най-големият специалист.БЛАГОДАРЯ ВИ!
    • от Nikolcheff
      Добър ден, 
      Ситуацията е следната, имах 1050ti и ми излезна оферта за 1060, купих 1060-тката, сложих я, инсталирах драйвърите и и нямам nvidia control panel, пробвал съм няколко fix-а, но не помагат. Също така от microsoft store-а не мога да си го взема.
    • от Тъп Но Грозен
      Здравейте колеги имам нужда от вашата помощ. Разполагам с следното дъно https://www.msi.com/Motherboard/B365M-PRO-VDH.html искам да го окомплектовам с хубав процесор за игри и видео карта. Ще се радвам да разгледам вашите предложения, за което ви благодаря предварително.
    • от Donchevv
      Здравейте наскоро си купих видео карта GTX 1060 3GB обаче ми дава черен екран И error 43 след буутване от integrated.. Но иначе Излиза в device manager
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване