Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден , решил съм да си взема някъква аудио система на сони  и се спрях на този модел :  http://www.emag.bg/audio-sistema-sony-shake-33-2200w-bluetooth-nfc-shake33pn-eu/pd/D8DHQBBBM/

: ето и едно клипче .. : 

ии така .. питането ми към вас е , да ми кажете какво мислите за нея , и ако някой е слушал как звъчи нека си изкаже мнението :)
ПС: не е нужно да ми предлагате да си взема отделно тонколони и усилвател ... искам просто да си изкажете мнението.

ето тук може да видите по-точни характеристики:

http://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/sony/shake-33pn-p229893999/?gclid=CjwKEAiAk8qkBRDOqYediILQ5BMSJAB40A5UPLbP0yq8t2KfYNeP1CKuLJ3uVcRGg0P9kiCal9sCuxoC2Rvw_wcB

Характеристики: 
Обща мощност, W (RMS): 2200 Поддържани формати: MP3, CD, CD-R, CD-RW Тунер: FM RDS Дистанционно управление: Да USB: Да Други: Dual USB Play & Rec; Други: Bluetooth, NFC, LED ligthning; DJ sound effects; Други: Party Chain; Smartphone Remote Control (SongPal) Тегло с опаковка: 50 кг. 
Продукт известен още и като SHAKE 33 PN, SHAKE33PN, SHAKE 33PN, SHAKE-33 PN

ППС : и ако има по-добър модел подобен на този ще съм благодарен да споделите.

аа и забравих да кажа че ще се ползва за всичко от рода на купони а/у .. :Д

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Добър ден , решил съм да си взема някъква аудио система на сони  и се спрях на този модел :  http://www.emag.bg/audio-sistema-sony-shake-33-2200w-bluetooth-nfc-shake33pn-eu/pd/D8DHQBBBM/

: ето и едно клипче .. : 

ии така .. питането ми към вас е , да ми кажете какво мислите за нея , и ако някой е слушал как звъчи нека си изкаже мнението :)

ПС: не е нужно да ми предлагате да си взема отделно тонколони и усилвател ... искам просто да си изкажете мнението.

ето тук може да видите по-точни характеристики:

http://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/sony/shake-33pn-p229893999/?gclid=CjwKEAiAk8qkBRDOqYediILQ5BMSJAB40A5UPLbP0yq8t2KfYNeP1CKuLJ3uVcRGg0P9kiCal9sCuxoC2Rvw_wcB

Характеристики: 

Обща мощност, W (RMS): 2200 Поддържани формати: MP3, CD, CD-R, CD-RW Тунер: FM RDS Дистанционно управление: Да USB: Да Други: Dual USB Play & Rec; Други: Bluetooth, NFC, LED ligthning; DJ sound effects; Други: Party Chain; Smartphone Remote Control (SongPal) Тегло с опаковка: 50 кг. 

Продукт известен още и като SHAKE 33 PN, SHAKE33PN, SHAKE 33PN, SHAKE-33 PN

ППС : и ако има по-добър модел подобен на този ще съм благодарен да споделите.

аа и забравих да кажа че ще се ползва за всичко от рода на купони а/у .. :Д

И ще дадеш 1360 лева за тази  изгъзица? Сигурно, парите ги нямаш за нищо. Коментара ми започва така: Само му погледни външният вид. Друго не ти трябва. А да! И да разбираш от техника.Под аватара ти пише друго, но явно е написано колкото да не е без хич. Разполагаш с парите. Поспри се и се поинтересувай повече. Иначе "eMag" ще се оттърват от една дрънкалка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ще дадеш 1360 лева за тази  изгъзица? Сигурно, парите ги нямаш за нищо. Коментара ми започва така: Само му погледни външният вид. Друго не ти трябва. А да! И да разбираш от техника.Под аватара ти пише друго, но явно е написано колкото да не е без хич. Разполагаш с парите. Поспри се и се поинтересувай повече. Иначе "eMag" ще се оттърват от една дрънкалка!

ами  не , парите ги нямам , мисля да е на изплащане / лизинг ... така че предложете нещо което да е на лизинг :) точно заради тази причина избрах това ..

ПС: ако имах парите нямаше да пиша "не е нужно да ми предлагате да си взема отделно тонколони и усилвател ... "  , а щях да си купя отделно тонколони и усилвател .. но както и да е .

Ако има по-добро за тези пари , което ще може да се вземе на лизинг предложете :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са мноооого пари. Предостатъчни за доста добри неща.. Бягай от всякакви лизинги. Пари, които не си изкарал сам лесно се хвърлят на вятъра. А след това много ограничения заедно с лихвите.

Като се пита първо се казва селото.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че тази мощност е реална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че тази мощност е реална?

Не , не мисля.. това е общата мощност , иначе предполагам че е около 550 - 600W със неточни прояснения , защото информацията е оскъдна ... и дори никаде не е казано колко е  :rolleyes:

ПС : (предполагам че е 550-600 вата , защото някаде видях подобен модел със коментар  , че "това не е реалната мощност ,а общата  иначе е около 600 вата" ....)    

ето на това видео ги сравняват : sony GPX88 vs Shake 33 : 

ПС : Тук е моделът на Shake 33 със обща мощност 1800W.....

Ето и видео на  GPX88 , за да  видите какво предстъвлява : 

Ако  във България предлагаха Sony GPX88 бих си го взел вместо Shake 33 .. 

ППС : Ааа  и забравих да  ви попита , ако отида на място да я видя , ще ми дадът ли да я тествам ? 

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази система я слушах в Технополис тия дни... по-гадно свирещо нещо не съм чувал скоро. Самият факт, че не искаш усилвател и колони отделно говори достатъчно и обезсмисля да искаш мнение от хората. Тази система е не повече от 150 до 200 вата, но пак е съмнително и свири брутално зле. С някой филипс, онкио или по-интересна йамаха от края на 80-те и началото на 90-те и някои интересни колони за половината от цената ще свирнат не в пъти, а в десетки пъти по-добре. Не робувате на марки и шарени светодиоди. Тези системи НЕ СВИРЯТ, те бучат и трещят, но не свирят!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тъп Но Грозен
      Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
      Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
    • от Георги Л.
      Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
    • от |VIP|d3v1L
      Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• от HackerX
      Разглеждах телевизори до 1000лв и се спрях на SONY KDL-48WD650 (1, 2) Добър избор ли е както за филми, така и за игри на PS4?
      Като алтернатива има LG 49LH630V, той по-качествен ли е и струва ли си допълнителната разлика в цената?
    • от Bat_Koki
      Здравейте на всички.Имам проблем с телевизор Sony Bravia модел KD-49X8309C.Телевизора е с операционна система андроид, но не съм сигурен за кой точно.Проблема е, че постоянно ми изписва "за съжаление DirectSetting спря" и каквото и да му пусна постоянно спира.Клиповете в нета насичат,немога да си пусна филм през флашка всичко спира.Може ли някой да помогне.Благодаря Ви.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.